Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a kutyámnak enni?

Mit adjak a kutyámnak enni?

Figyelt kérdés

10hónapos Labrador!

Dog Chow-t eszik + zöld kagyló kivonatot kap minden reggel a tápjára.


Mivel tudom, hogy nem prémium táp csak középkategóriás ezért szeretném kiegésziteni a zöldkagylón kívül még valami mással ami jót tesz a kutyusnak!


Happy Doggal etettem elsőnek ment tőle a hasa utána a Hill'stől is ment a hasa és csak a Dog Chowtól volt normális a széklete ezért eszi ezt! Mert a táp+zöldkagyló árából tudnék venni prémiumot tápot csak már nem akarom neki váltogatni mert ez jól bevált!


2012. jún. 14. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmivel sem lesz kevesebb a kutyád, amiért ezt a tápot eszi.
2012. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csontot.
2012. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kutyakaját
2012. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Ez a táp tökéletes neki, még a zöldkagyló nélkül is.
2012. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi értékes válasz...


Esetleg kipróbálhatnád az Acanát, vagy az Orijent, mindkettő nagyon jó minőségű prémium táp, vagy a jó öreg Royal Canint.

2012. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából, ha ez a táp a kutyusodnak jó, tehát szépen fejlődik, szép a szőre, jó a kakija stb., tehát minden ideális, én nem adnék mellé csak zöldkagylót. Annyira nem rossz táp azért a Dog Chow, csak vannak ebben az árban már prémium tápok is (pl.Brit, Josera). Ezek mellé max. némi húst adnék neki (a hústartalma nem a legjobb a Dog Chownak).
2012. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy miért ír az aki csak ennyire ostoba módon tud válaszolni... Aki értelmeset mondott annak köszönöm!


Ha heti 2x adok neki pl. csírkehúst (cask húst csont nélkül) az úgy jó? pl. egy alkalommal 3 combomnak a húsát ?

2012. jún. 14. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, aztán meglátod, de nem muszáj rendes bolti combnak a husát adni, mert azzal drágára jössz ki. Menj el egy állateledeleshez 2-300Ft-ért lehet kapni 1 kg nyesedéket, ez teljesen jó neki :) A tápból a mennyiséget ne felejtsd el valamivel csökkenteni azokon a napokon, amikor husit kap!
2012. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!