Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyomorfekélyes kutyának...

Gyomorfekélyes kutyának milyen kaját lehet adni?

Figyelt kérdés
Volt nálunk az állatorvos mert a kutya mindig hány és azt mondta hogy valószínűleg gyomorfekélyes és azt mondta hogy olyan kaját kell neki adni amitől nem okádik . Eddig csak a kenyeret nem hányja ki de a tápot meg ezeket ki . Szerintetek mit lehetne adni neki amit nem hány ki ?

2012. jún. 14. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem Magyarországon élek, nálunk az állatosnál vannak úgynevezett "hipoallergén" tápok, gondolom nálatok is találsz ilyesmit.
2012. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kutyádnak másik orvosra van szüksége. Olyanra, aki nem ránézésre gyógyít. Pontosan meg kell állapítani a hányás okát. Utána az orvos fog ajánlani megfelelő étrendet.
2012. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Megnézem hogy nálunk lehet-e kapni vagy a neten lehet-e rendelni . Egyébként én se Magyarországi vagyok . Már volt egy másik állatorvos és ő is ezt mondta és 60km-res körzetben csak ez a kettő van és mivel kaukázusi medveölőnk van ezért sajnos kocsival nem tudom elvinni .
2012. jún. 14. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
A hipoallergén táp nem hányásra van, hanem különböző allergiás betegségekre.
2012. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig szüksége lenne egy alapos kivizsgálásra annak a kutyának.

" A gyakori hányás valamilyen betegség (gyomorcsavarodás, bélbetüremkedés, idegen test lenyelése, húgyvérűség, agyvelőgyulladás, vese- és májbetegségek stb.) kísérője lehet."

2012. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!