Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador Retriver betanítási...

Labrador Retriver betanítási ideje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy Labrador kölyök lány kutya hány nap/hét alatt tanul meg egy parancsot legyen az pl.:ül,fekszik,szobatisztaság stb...?


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. jún. 14. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk van egy labrador retrieverünk, a nevére 1 hét után már hallgatott, bár nem emlékszem pontosan mennyi idő alatt, de elég hamar megtanult ülni, fektetni meg 2 éves kora után tanítottam meg kb. 10 perc alatt (csak először le kellett nyomni a földre hogy tudja mit akarok)
2012. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyon hamar megtanúl mindent! nagyon okos és tanúlékony kutyus! sok sikert a tanításához!
2012. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ül, pacsi, fekszik kb 1 nap alatt megtanúlta max 2! a behívást úgy tanulta meg h sose volt rajta póráz elszaladtam előle és szaladt utánam közbe mondtam h gyere és így megrögztült benne viszonylag hamar! okos kutyák nagyon a labradorok szóval hajrá! :) esetleg egy képet tudnál linkelni a kepfeltoltes.hu ?
2012. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre ott tartok hogy még nincs meg a kutya de nyár közepe vagy vége fele meg lesz és szeretnék róla minél többet tudni!
2012. jún. 14. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, szeret rosszalkodni :D
2012. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Nekem most 12 hetes a Labradorom. a Nevét max 1 hét alatt megtanulta. AZ Ül- Fekszik- Hozzám- Kérem parancsokat egymás után szinte napok alatt megtanulta. Nagyon okos kutya.Talán túl okos is.Nagy zsivány :) De imádnivaló és sok örömöd lesz benne
2012. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!