Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy hét hónapos kutyának...

Ha egy hét hónapos kutyának áll a füle, akkor várhatóan úgy is marad? Van kép. Tetszik vagy nem a kutya?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 14. 17:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
hát.. ez úgy áll mintha gipszből öntötték volna!:D ez szerintem 100% hogy már így marad:D amúgy nagyon komoly:D nagyon tetszik a nagy radar füle :D:D édes !!! amúgy nem akarod, h áljon vagy mi ?:D
2012. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ennek a kutyának így fog maradni a füle.
2012. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

De akarom,kicsit idősebb mint amilyet akartam választani (menhelyi),de akkor érte megyek :D


Csak a fülei miatt,szerintem nagyon vicces!Annyira aranyos velük,hogy nem tudok ellenállni,remélem örökké ilyen marad.

2012. jún. 14. 17:15
 4/28 anonim ***** válasza:

De jó pofi :D


Az illatoson van ha jól látom :S

2012. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ott,csak 29én vihető el :'(
2012. jún. 14. 17:19
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Annyira érdemes odaszólni, h ha nem jelentkezik a gazdija, akkor lehetőleg ne adják már oda másnak előtted. Mert sajnos a gyepiken aki kapja marja van, aki hamarabb odaér az örökbefogadhatóság napján, azé :(
2012. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Holnap bemegyek mindenképp megnézni milyen.

Ha most 7 hónapos,mennyit nőhet még?

Mivel etessem?Itt olvasgatom a kérdéseket,de a bőség zavara összezavart.

2012. jún. 14. 17:32
 8/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha 7 hónapos, akkor már olyan sokat nem fog nőni ám, csak 1-2 cm esetleg. Helyes kis kutya, annyi vágyódás van a szemében hogy vigye már el egy gazdi. :)

Nekünk is 2 örökbe fogadott van, bár mi ideiglenes gazditól, állatvédő segítségével hoztuk egyiket, másikat szintén állatvédő segítségével de régi gazditól, még mielőtt menhelyre adta volna. Szólj nekik, hogy kell a kutya mindenképp. Nem fogod megbánni, annyira hálásak hogy nincs rá szó. :)

Amúgy miért nem adják előbb oda 29. előtt? Karantén?

2012. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Úristen deédes*-* Amúgy 10000% hogy így marad:D
2012. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Aranyos kutya:) És különösen tetszik h menhelyről hozod. Végre talán boldog lehet az a szerencsétlen állat is:)

Amúgy ez jutott elsőre eszembe a képről:


[link]


:D

2012. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!