Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mien oldalak/boltok vannak...

Mien oldalak/boltok vannak ahol kutyaruhákat és kutyatáskákat olcsón lehet venni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

<szerintem itt vannak jók, és olcsók, az én kutyusomnak is van innen ruhája :)

2009. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A KIK-ben nagyon olcsón lehet kapni kutyasapkát, kutyaruhát, kutyakendőt, kutyatáskát...stb. Általában 3 fajta méretben és nagyon sok fajta színben árusítják őket.
2009. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Pontozzatok le,de én baromságnak tartom az egészet.A kistestű kutyának is van ugye 4 lába,amin járni is tud(jó esetben),minek a táska?

Na meg a ruha,főleg ilyen melegben?

2009. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nézd meg az allaticuccok.mindekilapja.hu oldalt
2009. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nálam méretre rendelhets hétfőtől de import ruháim is vannak/leszenek ! Olcsón!

www.arabea.hu

Szia

2009. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szó sincs cipőről!!!csak táskát és ruhát szeretnék kedwencemnek...gyakran megyünk kirándulni mátrában,bakonyba stb..és ha forgalmasabb helyre megyünk..emberek közé..vagy át kell menni az úton..vagy ha kiskutyám elfárad akkor tenném táskába...kutyaruha pedig azért kell mert kiskedwencemnek kicsi szőre van...természetesen csak téli sétákra adnám rá...mert nagyon szeret sétálni de nemszeretném hogy megfázzon...részemről ennyi és köszönöm a kommenteket.=)
2010. ápr. 10. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!