Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nagytestű, gazdáját...

Milyen nagytestű, gazdáját megvédő kutyafajtát ismertek, ami bírja a hosszú sétát meg a futást is, mégis alacsonyabb az energiaszintje, nem kell nagyon lefárasztani? A német juhász ilyen? Vagy más fajta?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
pl. nekem labradorom van és mindenki mondja, hogy mennyire nagy a mozgás igénye közbe meg ha kell egész hétvégén csak fekszik. :) szóval kutyája válogatja mert egy adott fajtán belül is van pörgősebb és nyugodtabb kutya! Amúgy a német juhász, boxer, cane corso, (ami nekem nagyon tetszik a fehér németjuhász (svájci fehér juhász)) bullbasztiff nápolyi masztiff! de szerintem még sok ilyen fajta kutya van! googléba keress rá pl. nagytestü kutyafajták listálya! vagy akár egy menhelyenis nézhelődhetnél hátha van egy nagytestű fiatalabb kutya amelyik megtetszik! "ha egy kutyát örögbefogatsz nem mented meg a világot, de neki megmented a világát!"
2012. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem Svájci Juhászom van. :)


A német juhásznak elég napi egy-két óra séta. Nem is ezzel van a gond. Viszont, mivel munka kutya, rengeteget kell tanítani, naponta kell vele gyakorolni, dolgozni. A szellemi lefárasztást ezerszer jobban igényli, mint a fizikait, erre figyelni kell.

2012. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudnál képet mutatni a kutyádról? Illetve megkérdezhetném, h hol veteted és mennyibe kerül? Valamint milyen könnyen tanúl vagy milyen makacs?:D Én is akarok egyet:D
2012. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Szerintem amit te keresel olyan nincsen, mert amelyik bírja a futást és a hosszú sétát annak nem alacsony az energia szintje. A kettő összefügg, nem egymás ellentéte. Illetve szerintem nincsen olyan, hogy az egyik fajtát csak kicsit kell lefárasztani, a másikat meg nagyon. Mindegyiket egyformán kell lefárasztani.

2012. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!