Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyírmadai menyhely? Igaz?

Nyírmadai menyhely? Igaz?

Figyelt kérdés
olvastam pár helyen hogy meg fogják szüntetni, de elég régiek a cikek
2012. jún. 14. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hallottam róla valami ilyesmit, hogy be fogják zárni, csak azt nem tudom még, hogy miért.
2012. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az előzőnek írva:

Hogy miért zárják be? Mert mai világban nincsen pénz egy állatmentő telepet fenntartani. Van amelyik megyeget, de sokat zárogatnak be. Meg ugye ha az emberek nem pároztatnának nyakra főre, akkor kevesebb lenne a megunt eb, ami megint csak arra vezetne, hogy kevesebb állat élne a rácsok mögött.

2012. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem, mert örökbe szeretnék onnan fogadni, de ez csak 2,5- 3 hónap múlva lehetséges
2012. jún. 16. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem zárják be! Kb. 50 kutyus várja szerető gazdiját, bár már rég telt ház van, de itt nem altatnak, kínoznak senkit. Mint pl. a szalkai menhelyen ahol két hétig várnak és ha nincs jelentkező akkor agyonverik!!!
2013. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!