Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler vagy Amstaff?

Rottweiler vagy Amstaff?

Figyelt kérdés
Melyiknek milyen tulajdonsága van? Kinek mi a jó illetve a rossz tulajdonság?
2012. jún. 14. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már kutyád? Ha nem felejtsd el mind a kettőt,egyik sem első kutyának való!!
2012. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt kutyám csak nem roti meg amstaff és gondoltam akiknek már volt ilyen kutyájuk azok tudnak írni tapasztalatból.
2012. jún. 14. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Amstaffom van. Hát kell a kemény kéz hozzá, a sok szabadidő. Szeret mozogni, egyben megvédi a családot. Hűséges, nagyon agyas egy jószág
2012. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő kemény kezű gazdát kíván, a roti jobb őrzővédő szerintem,terület őrzésre is jobban alkalmas.Telet a rövid szőre ellenére szereti és bírja. Amstaff lelkesebben tanul"értelmetlen" feladatokat is elvégez vidáman,a roti konokabb, de amit egyszer megtanult az mindig tudni fogja és eléggé egygazdás kutya.Mindkettőnek egyértelműen tudnia kell hol a helye a rangsorban. A rottweilert emberre veszélyesebbnek tartom, az amstaff emberbarátibb fajta,bár kitartó félreneveléssel el lehet rontani.
2012. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. jún. 14. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt mind2 én a Amstaffot ajánlom :)
2012. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kliszta ***** válasza:

Az előző kutyánk roti volt, most amstaff van. Mindkettő nagyon jó, imádnivalóak, hogy melyiket választod, inkább attól függjön, hogy mi a célod vele, hol fogod tartani stb...

Nekünk a roti is bejárós volt a házba, de jól elvolt kinn is, a hideget is bírta, a stafi többet van benn, aktívabban igényli az ember közelségét.

A roti is igényelte, de neki elég volt, ha az ablak alatt szuszogott :)

Lakásba, ha van időd mellette lemozgatni, én a stafit javasolnám, kertes házba, ha a házőrzés is cél, akkor inkább a rotit.

De első kutyának általában egyiket sem!

2012. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!