Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nevelhetném meg az 1...

Kitti082 kérdése:

Hogyan nevelhetném meg az 1 éves Huskym arra, hogy ne ugráljon az emberek nyakába (szó szerint), ha vendégségbe jönnek hozzánk?

Figyelt kérdés
A kutyám a házban lakik velem, és semmi baj nincs vele lakáson belül, minden parancsot végrehajt, de amint kiengedem az udvarra emberek közé, levegőnek néz, és meg se hall, csak a saját feje után megy!!!ilyenkor a nevére sem hallgat, szó szerint, mintha nem is léteznék...probáltam már sokféle módszert, de sajnos egyik sem vált be, csak az ha kivárom h megnyugodjon magától, viszont addigra mindenkit "elkerget" a háztól a viselkedésével...csak olyanok irjanak, akik ismerik a Huskykat!!Én nagyon szeretem a kutyámat, és szeretném az ő és a saját életem is megkönnyiteni ha társaságban vunk.elöre is köszönöm

#husky #társaságba való beilleszkedése
2012. jún. 15. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem husky keverékem van, de teljesen husky a természete.

Én azt csináltam, hogy nyakon öntöttem vízzel. :) Mivel nagyon fél a víztől, így leszokott róla, de kellett 1 év, most már nem csinálja.

2012. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos ez nálam nem hiszem h be fog vállni, mert az én kutyusom imádja a vizet, ahol vizet lát már megy és ugrik is bele...ugyh sztem én ezzel csak fokoznám a játékosságát:)
2012. jún. 15. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
ahogy rádugrik fordíts neki hátat ez az eggyik:D vagy a másik amikor felugrik rád akkor fogd meg az első két mancsát emeld fel és amiután le akar szarálni ne engedd fél percig !:D
2012. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

már ezt is próbáltam, pillanatnyilag használ csak, és rám egyáltalán nem ugrál, csak idegenekre!!Az egyik munkás nem tudott kiszabadulni tőle az udvarból amikor nem vtam itthon, csak ugy h egy falapot rakott a hátára, mert a kutya folyamat ráugrott a hátára :D:D:D jo ez valojában nem vicces,de elképzelve elég humorosan mutathatott...

Tényleg tanácstalan vok...kifog rajtam az én kis huskym...

2012. jún. 19. 12:56
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom hogy ezzel segítek-e, de itt le van írva minden! :D [link]
2012. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!