Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos, yorki gond! Mit tegyek?

Sos, yorki gond! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az volna a problémám hogy egy barátnőm vett egy igen aprócska yorkit,egészen jól ismerem a kutya fajtákat a keverékből is összerakom az ősöket,de amikor megláttam ezt a 6 hetes kutyát hát olyan keverék hogy most 9hós és 6 kg hurkatestű puli méretű kutya.hogyan fejezzem ki magam nála hogy ne bántsam meg hogy keveréke van?

2012. jún. 15. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szerinted nem fajtatiszta a kutyája. Persze azért finoman, kimérten. Ha elküld a p*csába akkor is rá fog jönni később :) Láttam én már 40 centi marmagasságú yorkit is.
2012. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát igen de az lenne a bibi hogy mindenkinek a környezetemben elmondanám egyből hogy keveréket vettek,kaptak...de neki nem nekem is van egy 7hós yorkim és nem igaz hogy nem veszi észre hogy nem olyan mint az övé
2012. jún. 15. 15:28
 3/19 anonim ***** válasza:

"hogyan fejezzem ki magam nála hogy ne bántsam meg hogy keveréke van?"


"mindenkinek a környezetemben elmondanám egyből hogy keveréket vettek,kaptak...de neki nem"


Akkor most elakarod neki mondani hogy keverék-e van, vagy nem? Az volt a kérdésed, hogy hogyan fejezd ki magad. Erre most meg írod bárkinek elmondanád de neki meg nem. Nem értem...

2012. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki most az elején később már nagyon nehéz lesz feldolgoznia,hogy keveréke van.
2012. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia szerintem keres rá a neten a yorki standard méreteire is mutasd meg a barátnődnek,hogy őt sajnos átverték lehet,hogy egy ideig haragudni fog,de utána majd belátja jobb,hogy tudja az igazat :)
2012. jún. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
minek akarod egyáltalán megmondani? lehet amúgy ő is rájött már, csak nem akarja bevallani. amúgy meg törzskönyv nélkül minden kutya keveréknek számít, mert nem tudhatod, ki az anyja-apja. nem tökmindegy micsoda, ha egyszer szereti a kutyust? ha pénzért vette az már más persze.
2012. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Utolsó ne haragudj,de mi ez a szöveg,hogy a törzskönyv nélküli kutyák keverékek? Te beteg vagy? Amit fajta tiszta szülőktől veszel az is fajtatiszta akár van róla papírod akár nem és most nyugodtan okoskodhatsz és bizonygathatod,hogy neked van igazad,de ez akkor is egy baromság!!!!! Ott van az Árminházi kennel,ha törzskönyvel kérem 80 ha anélkül 60,de ugyan úgy fajtiszta marad papír nélkül is tehát amit írtál jó nagy marhaság és ne gyere azzal a szöveggel,hogy nem tudod úgy bebizonyítani,mert őszinték ki a fenének akarná bárki is bizonygatni?!
2012. jún. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem az van hogy nem akarom meg mondani neki hanem hogy nem merem mert tudom hogy kicsit néha szeles egy lány és meggondolatlanul cselekszik.De igaza van az utolsónak,az enyémnek sincsenek papírjai de a szülei törzskönyvesek.Amúgy meg azért akarom elmondani mert nem szeretném ha ismeretlenek mondanák meg hogy nem yorki akkor inkább a barátnője mondja meg.Nem?
2012. jún. 17. 09:01
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez így van a barátság is arról szól,hogy jóban rosszban együtt. Lehet egy kicsit haragudni fog,de belátja majd,hogy jó hogy megtudta az igazat,hogy átverték én is szeretném tudni és elvárnám a barátnőmtől,hogy meg mondja a frankót még akkor is,ha megharagudnék érte utána úgy is kibékülnénk mint mindig :)
2012. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat majd meg írom a reakcióját,remélem annyira nem fog meg haragudni:)
2012. jún. 17. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!