Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted normális ennyi oltás?

Szerinted normális ennyi oltás?

Figyelt kérdés
6, 8, 10, 12 hetesen kapott (parvo, kombi, parvo kombit) 4, 5 hónaposan nem tudom mit kapott:D 6 hónaposan veszettség elnne 7hónaposan nemtudom mit kapott:D most 10 hónapos és majd 11 és 12 hónaposan ismételten kell vinni oltásra:D Miért kap ennyit? :D Akikkel beszéltem mindenki 3-4 oltást kapott 1 éves koráig :D az enyém 10et fog kapni 1éves koráig:D ez normális ?:D
2012. jún. 15. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk volt két parvo, két kombi, és egy veszettség elleni 3 hónaposan amit 9 hónapos korban kell ismételni. Majd rá egy évre úja veszettség elleni, és kombi. Uh nekünk nagyjából 6 oltás 1 éves koráig. Érdemes lenne megkérdezni mi ez a sok oltás?!
2012. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6 hetesen parvo (puppy DP) 8 hetesen kombinált, 10 hetesen egy ismétlő kombinált, 12 hetesen a veszettségi, és kész a kiskutya oltási programmja. A többi felesleges lehuzás.
2012. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az utolsó írta, annyi, hogy 2 veszettségi kell - ez az előírás, majd utána évente ismétlő (kombi és veszettségi).


Mint kiderült, minket is lehúztak, az én kutyusom 2 parvot és 2 kombit kapott, meg a két veszettségi, egy parvo is elég lett volna a többi mellett.

2012. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A két veszettséggel együtt az enyém tizet kapott 1 éves koráig. Én kétszer adattam a parvót is és a kombit is, jobb félni, mint megijedni. Főleg, ha roti kiskorában baromi érzékeny, én inkább nem kockáztattam.
2012. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim is minimum 6 oltást kaptak 1 éves korukig.
2012. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez enyém is ilyen sokat kapott, mert beoltattam kennel köhögés ellen is, csak abból 1 hónap alatt 2-őt kell. Meg van aki Lyme kór ellen is beoltatja. Mi van az oltási könyvbe írva? Mi az oltások neve?
2012. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!