Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kóbor kutyán hogy lehet...

Egy kóbor kutyán hogy lehet segíteni?

Figyelt kérdés
Már 3 napja kóborol a környékünkön egy kutyus. Rémült, ideges, csak szalad fel-le. Gondolom azért jön mindig vissza mert érzi a saját szagát, de nem talál haza, vagy nem engedik be vagy ilyesmi. Olyan a feje mint egy francia bulldognak, de akkora mint egy vizsla kb. Gondoltam hogy teszek ki neki vizet, de nem akarom hogy ide szokjon, van 2 kutyám, nem fogadhatom be. De szegény 3 napos kóborlás után már biztos nagyon kigyengült, meleg is van. Mit csinálhatok?
2012. jún. 16. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Boston terrier ? annak olyan a feje mint a franciabulldognak és hosszúlábó :D amúgy fogadd örögbe !:) vagy keressetek neki egy szerető gazdit!
2012. jún. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3074583-ha-me..


Ebben a kérdésben azt írják, hogy menhely sem fogadja be, de ha átmenetileg nálad maradhatna, akkor fizetik a költségeket. Mindenesetre érdemes lenne beszélni a menhelyesekkel, aztán hátha van egy üres helyük...

2012. jún. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem Boston terrier!Az nem akkora, mint egy vizsla!Boxer lesz szerintem.Értesítsd a Boxer fajtamentőket és ha teheted vidd orvoshoz van-e benne mikrochip!:)
2012. jún. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Boxerre gondolok én is!

Noénál van boxermentés, ha tudod, fogd meg a kutyust és hívd fel őket, esetleg vidd el állatorvoshoz, ha szerencséd van, van benne chip (ezt ugye ingyen leolvassák). Ha mégsem, szerintem fajtamentőknél befogadják!


Noé Állatotthon Alapítvány Boxer fajtamentõ csoport


Postacím: 1108 Budapest, Hang u. 2.


Telefon: 06-20/346-2324 (Tasnádi Katalin) (ESTE 6 UTÁN)


Telefon: 06-70/383-9480 (Schneider Kinga) (ESTE 6 UTÁN)


Telefon: 06-70/635-0780 (Jaczkovszky Zsuzsa) (elveszett boxerek bejelentése du. 4 után)


E-mail: info@boxersos.hu


Így néz ki a kutyus?


[link]

(a füle és a farka eltérhet, mert ez lehet vágott is)

2012. jún. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok.


Szegénykém egész éjjel itt csatangolt az utcán, felverve az egész környéket mert minden kutya ugatta, ma reggel 7 körül láttam még, de aztán eltűnt. Más is mondta már hogy hívjam fel a Noé menhelyt (Konkrétan J. Zsuzsát) de eltűnt a kutyus, valahova vagy behúzódott és elaludt, vagy elment messzebb, nem tudom sajnos...Szívem szerint befogadnám, de nem engedik meg itthon, még azt sem hogy pár órára beengedjem. Ja, raktam ki neki éjszaka ennivalót meg vizet, és a kajához nem nyúlt, viszont megitta a víznek a felét.


Amúgy nem boxer, [link] pont ilyen a feje, csak nagyobb a test. A fülei pont ilyenek, a szája is stb.

2012. jún. 16. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:

helyileg merre van?

biztos nem boxer? [link]

Esetleg keveréke?

vagy bullmasztiff?

[link]

2012. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem nem nem, olyan volt mint a képen amit linkeltem.

Amúgy reggel láttam utoljára, elszaladt és nem jött felénk már vissza. Remélem jó helyre került, talán befogadta valaki, vagy hazatalált. Jajjj annyiszor jutott ma eszembe hogy vajon mi lett vele, remélem nem csapta el egy autó, ez az amitől félek.... :(

2012. jún. 16. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem én is, hogy nem lesz baj. Ha van valami fejlemény, írd majd meg!
2012. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!