Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jutyalom fatot vegyek?

Milyen jutyalom fatot vegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok most virslit meg párizsit venni.Milyen finom tápot vegyek?Frolic?Azért nem ilyen 123ft/kg-os morzsit akarok venni.Olyan kéne amibe magas a fehérje.Szerintetek?

2012. jún. 16. 08:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Volt már, hogy épp nem volt itthon virslink, sajtunk és tápot vittem magammal jutalomfalatnak. Nem jó, mert nem csúszik, rágni a kell a kutyának, volt hogy köhécselt tőle.

Maradj a virslinél, párizsinél, esetleg adj neki sajtot :)

2012. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Hát jó:)

De a Frolic nem puhább?Az átlag tápnál?:)

2012. jún. 16. 08:21
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem ismerem sajnos. Jutalomfalatnak végülis az a lényege, hogy bekapja és már nyeli is. Vegyél egy kis kiszerelést, próbáld ki, ha más nem, otthoni trükkökre elhasználod :) De az utcán én maradnék a virslinél/párizsinél.
2012. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg jó lenne valami ezek helyett, mert nyáron a nagy melegben pillanatok alatt megromlik :S
2012. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jún. 16. 08:28
 6/23 A kérdező kommentje:

És mégegy kérdés!!!:D

Milyen nagyobb kiszerelésű tápot vegyek?5000Ft-ból mi jön ki?Pl.:Josera?Az jó?

2012. jún. 16. 08:35
 7/23 anonim ***** válasza:

Hú, hát Joserával nem etettem. Brit felnőtt táppal etettem egy darabig, az elég nagy szemű volt.

Milyen fajta kutyusod van? Mennyi idős? Árban a 15 kg-os kiszerelésre gondoltál?

2012. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Jah, reggel van még, nagyszeműt olvastam nagy kiszerelés helyett :D

Josera is jó, de mellette jó a Brit is, ezek azt hiszem egy kicsit drágábbak, 6-7 eFt körül van a 15 kg-os kiszerelés, de tényleg jók :)

2012. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én josera-val etetek, tökéletesen megvagyok vele elégedve. Kutyák is szeretik, árba is, minőségbe is jó.

Ha kölyök kutyád van a kölyköset vedd, mert van benne zöldkagyló kivonat. Ha felnőtt, akkor nekem a bárányos-rizses és kacsás-rizses vált be. A bárányos kicsi szemű, a kacsás valamivel nagyobb.

De jutalomfalatnak szerintem se adj tápot, szerintem enyém meg se enné, reggel is azt kapott már. :)

A nagy melegbe gyümölcs esetleg? Az én kutyáimmal nem bírtam mikor válogattam a cseresznyét befőzni, mert szerintem ők többet ettek meg. :) De még az eper is nagyon nagy kedvenc.

2012. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
van egy pit bullom 56cm magas egy sicu-bolognesee-havagnesee keverék és egy sicu-bolognesee-havagnesee-mopsz keverékem.Nekik kéne.Meddig tartana?
2012. jún. 16. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!