Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen tipusu mopszoknak...

Az ilyen tipusu mopszoknak nagy korukra lesznek rancaik? Vagy ilyen sima pofilya marad? Mennyire fog megvaltozni a kulleme kesobre?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 16. 11:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Azert kerdem mert szeretnek venni egyet es ezt az ajanlatot kaptam:

[link]

[link]


Nekem kicsit furcsanak tunik. Nem tul kerek a feje, mondjuk ehez kepest:

[link]


Ti megvennetek a helyemben?

2012. jún. 16. 11:40
 2/14 anonim ***** válasza:
Törzskönyves a kutya? milyenek a szülei?
2012. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen torzsgonyves, csippel, oltassal, mindennel el van latva. Papir van rola h fajtiszta. Mar csak ez az egy kolyok van az alombol.
2012. jún. 16. 12:20
 4/14 anonim ***** válasza:

hát nekem is furcsa valahogy..

Melyik kennelből lenne?

2012. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem kenelbol van hanem magan szemelytol. De torzskonyves az anyuka es apuka is.

Mivel o az utolso az alombol ezert nekem kicsit olyan szaga van a selejt megmaradt a vegen. Nem szeretnek problemas kutyust venni.

2012. jún. 16. 12:32
 6/14 anonim ***** válasza:

hát ha magánszemély akkor hagyjad.

Gondolom nincsen leszűrve akkor a kiskutya, nézz körül inkább kennelekben.

2012. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mit jelent az h le van-e szurve a kiskutya?
2012. jún. 16. 12:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt hogy le van szűrve idegrendszeri,egézségügyi betegségekre tehát egézségügyi garanciát kapsz a kiskutyára. Na most ez egy magánszemélynél nem hiszem hogy megvan mert sokan azt hiszik hogy van 2 törzskönyves kutyája és azokat pároztatja akkor ő már tenyésztő. Nem. Semmivel se lesznek jobban mint azok akik a vakvilágba mindenféle kutyával pároztat,mivel pont a szűrések hiányoznak ilyenkor,a genetikai állomány felmérése sincs meg,a felmenők pontos adatai is hiányoznak,tehát akiktől veszel egyszerű szaporítok.

Tegyük fel 50 ezer ft-ért hírdeti a kutyát(általánossában), és után cipelheted állatorvoshoz mert mindenféle betegség előjön nála amire így nem kaptál garanciát. Szóval inkább vegyél meg hobbicélra tenyésztőtől 80-100 körül egy egézséges kutyát mint egy olcsót magánembertől aki nem vállal felelősséget az alomért és az egész kutya életét tönkreteheti. Mopszoknál főleg veszélyes,a nyomott or,nehézlégzés tehát csak kennelből vegyél!

2012. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Törzskönyves de nem kenneltől...az meg hogy?
2012. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A szulei a torzskonyvesek.
2012. jún. 16. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!