Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó lenne neki?

Szerintetek jó lenne neki?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kutyust, valószínű Beagle lesz. Tenyésztőtől venném, kölyökkutyát szeretnék. Tudom, hogy ez sok mindentől függ, de szerintetek jól meglesz nálam?

Családi házban lakunk, nagy füves udvarral(illetve van egy nagy beton rész is), szaladgálni tudna, az ideje nagy részét kint töltené az udvaron. Hetente 3-szor pár óráig egyedül lenne, amíg dolgozom. Árnyékos helyre természetesen tudna menni, kutyaháza lesz, víz mindig lesz előtte, esőben a teraszra feltudna menni, ahol nem ázna meg(vagy a házába) ha nem vagyok otthon, télen bent lenne a lakásban. Természetesen megkapna minden oltást, amire szüksége van, ha beteg lenne vinném állatorvoshoz. Mennék vele mindenfele kirándulni, futni. Sokat foglalkoznék vele, játszanánk és tanulnánk.

Érdekelne, hogy milyen fajta tápot ajánlotok egy beagle-nek.


2012. jún. 16. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen fajtiszta kutyust akarsz?

Lehet hogy tudnál menhelyről is hozni...

De ha nem akkor a Gold tápot (természetesen juniort) javaslom, de ha a keverék akkor multi fit tápot javaslom.

2012. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nincs eldöntve teljes mértékben, először mindenhol körbenézek. :)
2012. jún. 16. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Első!

Minden kutya fajtiszta, mivel a kutya maga a faj.

Gold tápról még soha nem hallottam, egyébként pedig egy táp sem függ fajtától. Mi az, ha keverék lesz, akkor MultiFit? Mi alapján mondod ezt?


Kérdező!

A beagle makacs tud lenni, erős kezű gazdinak kell lenned! Szerintem boldog élete lenne nálad.

Tápnak prémium kategóriást javasolnék, pl. Brit, Josera. Ha a pénztárcád megengedi, a szuperprémium tápok közül a legjobbak Acana, Orijen, Taste Of The Wild, Brit Care.

2012. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hála ég megengedhetem, ezért is kérdeztem rá. Szeretném a lehető legjobb tápot adni a kutyámnak.
2012. jún. 16. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szuper :)

Most reggel írt az egyik ismerősöm, hogy elajándékozná a beagle kutyusát. 1,5 év körüli a kutyus, kan. Elég rossz sorsa volt, de nem látszik rajta, már a 3. gazdájánál van, menhelyen is élt szegény.

Ha érdekel, írj privit! Nagyon édes kutyus, de vannak gondok, ami megoldásra vár és nagyon következetes gazdi kell neki + nem tartom kizártnak, hogy kiképző segítsége is kéne (otthoni problémákra, ha egyedül van a kutyus, rombol). Tudom, ez nem túl bemutató neki így elsőre, de ez hozzá tartozik az igazsághoz. Ha így is érdekelne, én örülnék neki, jó lenne, ha jó helyre kerülne :) Egyébként Székesfehérvár közelében van a kutyus.

2012. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!