Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát válasszak?

Milyen fajtát válasszak?

Figyelt kérdés

Szeretnék vizslám mellé valami hasonló temperamentumu fajtát. Legyen könnyen kezelhető és játékos. a mérete legyen 70 cm körül (ez nagyon fontos). A szőre mindegy mekkora, csak ne legyen macerás ápolni és ne keljen kozmetikushoz vinni. Különösebb célom nincs vele, csak hobbyra szeretném



(labradort, goldenretrivert nem szeretnék)


2012. jún. 17. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ír szetter.
2012. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha hasonló kaliberű kutyát szeretnél, akkor nagyon ajánlom a pointert. Most van is nálunk egy, igaz megőrzésre míg a gazdik nyaralnak, de hihetetlen arc.
2012. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dalmata.
2012. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menhely, ahol kiválasztasz egy akár fajtatiszta kutyust, mert mint írtad, hobbi célra szeretnéd.
2012. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elég válogatós vagyok és vadász kutyát nem szeretnék, mert abból csak egy az igazi és az a vizsla (amim most van)
2012. jún. 17. 14:39
 6/11 A kérdező kommentje:
mindenképpen tenyésztőtől szeretnék. Szeretem tudni van e valami betegsége, előfordulhat e valamilyen betegség. És eddig mindig menhelyim volt (a mostani is mentett) ez lenne az első tenyésztős kutyám.
2012. jún. 17. 14:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne írd azt, hogy hasonló temperamentummal akarsz kutyát, mert hasonló csak vadászkutya lehet... -.-"
2012. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem legyen barátságos, hasonló legyen a mozgás igénye. Én valami munka kutyára gondoltam
2012. jún. 17. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:

A munkakutya fogalmával nem vagy tisztában, látom. A vadászkutya is munkakutya.

Akkor német juhász, belga juhász esetleg.

2012. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

munka kutyák nem könnyen kezelhetőek,nekik határozott,következetes nevelés kell

pedig akkor ajánlottam volna német juhászt

70 cm ?

gordon szetter,ír szetter ,ők is vadászok,de nem hiszem hogy olyan kutya lenne hogy 70 cm könnyen kezelhető,és ne vadász kutya legyen,ja meg szőre sem legyen macerás.

Tökéletesen jó lenne neked szerintem német juhász,rottweiler ,hovawart ,beauceron

de nekik határozott nevelés kell

vagy óriás schanuzer,orosz fekete terrier ők a legjobbak,de nekik kell kozmetika.

2012. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!