Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 21-ik napi tuzelesnel meg...

21-ik napi tuzelesnel meg normalis az atlatszo vizszeru kis folyas?

Figyelt kérdés
Kutyam ma 7-ik napja hogy parzasi idoszakban van,ma mar a kanomat nem erdekli,tegnap meg erdekelte volna,de szukam eluldozte magatol.Ma meg lattam neki atlatszo vizszeru kismerteku folyast,mint ami a verzes elmulasa utan kezdodott.Ez meg ilyenkor normalis?

2012. jún. 18. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:

7. napja van a termékeny időszakban, de 21. napján a tüzelésnek? Valami nem stimmel. A termékeny időszak 9-14nap.

21. napon már nem szabadna semmiféle folyásnak lennie.

2012. jún. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan indulhatsz vele a dokihoz.
2012. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hetvegen voltam a dokinal a masik kutyammal mert volt valami problemaja,es rakerdeztem a szukamra,de o azt mondta hogy ez teljesen normalis,mert nem minden szukanal megy ez egyforman,es mivel elso tuzelese,ilyenkor igy el is huzodhat.Sot,rakerdeztem mert 5ik napnal tartottunk a termekeny idoszakban,hogy meg meddig tarthat es azt mondta hogy szukatol fugg,akar meg 5 napot is.Azota 2 nap telt el,ez a 7ik nap.
2012. jún. 18. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez még valóban normális. A vérzés a 12-17. napnál abba marad, utána egy átlátszó vagy enyhén sárgás folyadék fog megjelenni. Ez akár a tüzelés végéig, a 19-28. napig fenn állhat. Igaz, hogy ha átlagot nézünk, akkor a tüzelés úgy 20-23 napig tart, de vannak szukák, akiknél akár egy héttel tovább is elhúzódhat.
2012. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ilyenkor mar nem fogamzokepes,igaz?
2012. jún. 18. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:
elvileg nem, de azért ne engedd össze a kannal. Láttam én már szukát aki a 19. napon lett vemhes
2012. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!