Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan ember, aki vett...

Van itt olyan ember, aki vett már foresto nyakörvet bolha, és kullancs ellen?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Megéri az árát?
2012. jún. 18. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi már használjuk kb.2 hónapja és eddig nagyon jó!!!!!Tényleg megéri az árát és még ráadásul valóban szagtalan is!!!
2012. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akárhányszor érheti víz, a hatása akkor is megmarad? Mintha nem is érné víz? Bolha és kullancs elleni hatása egyforma? Te mennyiért vetted, és mekkora kutyára? Köszi a választ.
2012. jún. 18. 16:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 8rugóért vettem a dokinál,víz azért ne érje,fürdetésnél le kell venni.2kilós kutya.
2012. jún. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én három napja vettem. Azt írja, hogy vízálló, azért választottam ezt a Scalibor helyett, mert más a hatóanyaga és a Scalibortól vakarózott. Eddig úgy fest, hogy a kutya jól bírja, nem viszket neki. Én vizslának vásároltam, ha gondolod beszámolok egy pár hét után, hogy mennyire hatásos.
2012. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, örülnék ha megírnád a tapasztalatod róla:) Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 20. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!1/5-ös vagyok.Nekem 4 és fél kg-os kutyán van.ha samponnal fürdetem akkor veszem le csak(ami eddig 2x volt) de egyébként már áztunk el vele és most hogy ilyen meleg van naponta le tusolom vagy vizes viledával áttörlöm de ilyenkor is rajta van és ha le tusolom nyilván éri a víz de így is nagyon jó mert még most is érezni az illatát ha az ember jó alaposan megszaglássza.ha jól emlékszem 4800ft-ért vettem de vidéki patikában és itt minden jóval olcsóbb.
2012. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Akkor 3 hét múlva beszámolok, egyébként hétvégén lesz a nyakörv főpróbája, megyünk erdőbe.

Amúgy én 7000-ért vettem. Két méret van: kicsi és nagy. A kicsi az 5ezer körül van, a nagy meg hát a fenti összeg. Bár én budapesti vagyok.

2012. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm az eddigi beszámolókat :)

Nekem 3 kg-os kutyára kéne. A neten én is úgy látom, hogy 5000 ft körül van, de tavasszal az állatorvos azt mondta, hogy 8000 ft. De én úgy tudom, hogy az a nagyobb kutyákra való.

Várom a későbbi tapasztalatot:)

2012. jún. 24. 14:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,


megvolt a főpróbája a Forestonak. Egész hétvégén erdőn, mezőn barangoltunk és összesen 1 féldöglött kullancsot találtam rajta, de az sem csípte meg, hanem csak szédelgett a bundáján. Pedig mi aztán kihasználjuk a vízállóságot, ha teheti a pancsol, fürdik, búvárkodik, úszik.

Összességében elégedett vagyok idáig a nyakörvvel.

2012. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megírtad a tapasztalatod, legközelebb én is ilyet veszek.

Mindenkinek köszi a választ.

2012. jún. 25. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!