Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshire terrier...

Amerikai staffordshire terrier fül vágása után, hogy zajlik a kutya fül állítása? Fül vágás ellen levők véleményére nem vagyok kiváncsi. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Azt mondták akár hónapokba is bele telhet mire fel fog állni a füle és addig mindig kötözni kell:(Erről még sosem hallottam.
2012. jún. 18. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Átlagosan 2-3 hónap, amíg kötözve kell lennie, akkor dől el, hogy sikerült-e.
2012. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha nem akkor mit történik?Milyen lesz a füle?:((És a fül állítás, hogy fog zajlani mit kell tenni?
2012. jún. 18. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
ha tenyésztőtől veszed akkor kérd meg, hogy vágassa le neked, és majd elmondja mit kell csinálni. Gondolom meg is mutatja
2012. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már meg van a kiskutya csak nem tudjuk levágassuk e a fülét vagy sem
2012. jún. 18. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

ezt nektek kell eldönteni, viszont egy jó tanács.: Ha levágatjátok akkor keress a neten staffi fület ami tetszik, nyomtasd ki s vidd el a dokihoz, hogy ilyet szeretnél.

Nem nagyon macerás nem egy dobi vagy egy dog akinek hosszabbra van hagyva!

2012. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem értek ehhez a fajtához, de szerintem a staffiknak nem kell kötözni a fülét. legalábbis a szomszédomék egy percig sem kötötték. Én próbáltam ott okoskodni nekik, hogy de biztos kell, meg majd én ezt tudom, de a doki mondta, hogy totál felesleges. És neki nagyon szép lett a füle. Egy percig nem volt bekötve. Ugyhogy ebből kiindulva, szerintem nem kell:)))
2012. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen már meg van a fotó amit viszünk ha lesz vágatva:)Gondolom ahány orvos annyi féle módszer:(
2012. jún. 18. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!