Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örömében bepisil a kutyám....

Örömében bepisil a kutyám. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

11hónapos, tacsi, és ha pl. jön hozzánk valaki akit szeret, akkor örömében össszepisilja magát. naponta többször is.

Ha megsimogatják, akkor is.

Tudja, hogy rosszat csinál, mert elszégyenli magát. Nem akarom bántani, mert ezt örömében csinálja.

Amúgy ezt leszámítva, szobatiszta.

Ötletek? Elöre is köszi



2012. jún. 18. 15:02
 1/7 anonim válasza:

Őszintén megmondva,hogy mit lehet tenni azt nem tudom,de az én yorkim is ezt csinálta egy ideig.

Bántani sosem bántottam emiatt és aztán egyik napról a másikra elhagyta ezt a rossz szokását.

De ő akkor már elmúlt 1 éves is.

2012. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha jön hozzád valaki akit szeret akkor figyelmen kívül kell hagyni a kutyát. majd ha lenyugodott teljesen akkor lehet simogatni!
2012. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és ha te is hazamész akkor ne szólj hozzá, mert jobban extázisba jön és azért pisil, mindig meg kell várni, hogy megnyugodjon
2012. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem csak akkor pisil be, ha hazaérünk. Ha bármikor meg akarja valaki simgatni (pl. a lányom, akit naponta lát), akkor bepisil. Egymás után többször is. Próbáltam, hogy nem foglalkozunk vele, de nem számít, amint megsimogatjuk, bepisil. Vagy ha jön valaki akit szeret, a kutya a lépcsö tetején áll, az illetö jönne fel, és sugárban... Le fog szokni erröl? Nagyon nehéz kiskutyakora volt 10 hetes koráig, mert a szemét roh@dt mo csokláda akkori gazdája éheztette, verte, és a tyúkokkal tartotta egy ólban, amik bántották.
2012. jún. 18. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ismerős a helyzet. Rokonoknál voltam látogatóban , a 3 éves Yorkijuk is ugyan ezt csinálja. Ez szerintem ideggyengeség. Hogy mit lehet vele tenni? Szerintem el kéne vinni kutyasuliba mert ezt otthon egyedül "kezelni" elég nehéz.:/
2012. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezt csinálta a kutyánk. De aztán abbahagyta. Egyépként a kutyus nőstény és ivartalanitott? Mert ha igen akkor lehet hogy ivartalanitás közben elrontottak valamit vagy megsérült egy ideg.
2012. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A kutyus fiú, és nincs ivartalanítva.

A kutyasuli jó ötletnek tünik! Utánanézek, hol van itt a közelben. Köszi a válaszokat!

2012. jún. 18. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!