Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akarja mindig azt harapni?

Miért akarja mindig azt harapni?

Figyelt kérdés
Két kan kutyáról van szó. Egy nagyon nagy keverékről és egy mopszról, ami ugye kis termetű. És a mopsz mindig a nagy kutya nemiszervénél szaglászik, meg egyszer szerintem meg is csípte, mert a nagy odakapott neki és lett egy kis sebe is. Lehet, hogy homoszexuális? Most komolyan.
2012. jún. 18. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, homo. De most komolyan. Ki az a gazdi, aki ezt hagyja??? Ennek előbb-utóbb az lesz a vége, hogy egy határozottabb nagy kutya kettéharapja a neveletlen mopszot. Bazi szerencséje van most a másikkal, hogy ilyen béketűrő! Ha a te mopszodról van szó, akkor villámszerűen neveld meg, különben rosszul fog járni.
2012. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az enyém, én csak látni szoktam az esetet egyik ismerősünknél. De most komolyan homoszexuális lehet?
2012. jún. 18. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne már homoszexuális egy állat?! Csak az emberi lények ilyen degeneráltak, hogy elferdülnek...
2012. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
f.szt!:D Láttam én már 2 kan kutyát egymásban.:D Ha nem is homoszexuálisak, de akkor ezt minek hívják már?
2012. jún. 19. 00:07
 5/9 compactegon ***** válasza:

nem, nem láttál. maximum azt láthattad, hogy az egyik párzó mozdulatokat végez másikon, de hogy rektálisan betegye neki a pélót, az kizárt ;)

"kéz" rátétele a másik kutya vállára, illetve a fejét a másik nyakára teszi, eztuán jön (már ha az alárrendelt hagyja) a párzó mozdulatsor. ez nem szeXuális indíttatás, pusztán a dominancia kifejezése.

2012. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudod gyermekem az állatok őszinte lények, nem úgy, mint mi, emberek. A dominanciájukat nyíltan mutatják és megküzdenek szemtől szembe a rangsorért. Mi emberek ezt máshogy csináljuk. Pusztán ettől még sem mi, sem az állatok nem lesznek homoszexuálisak. Mindössze meg kell értenünk a kutyák kommunikációját.
2012. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És akkor miért akarja azt harapni? :D
2012. jún. 19. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Te tényleg reménytelen vagy. Elolvasod egyáltalán, amit írunk? Vagy csak nem érted?

Domináns a kutya!!!

2012. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól van na.:) Leesett.
2012. jún. 20. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!