Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál az ízületgyulladás...

Kutyáknál az ízületgyulladás jár fájdalommal?

Figyelt kérdés
a 4 éves yorki kutyám kb 2 hete NÉHA sántít. először kevervesen nyöszörgött és a lábát emelgette..megnéztem, de nem láttam semmit, a körmére gondoltam..,hogy esetleg felsérthette (orvoshoz ez idő alatt nem volt lehetőségem vinni, de a napokba elviszem). az az egy alkalom volt, amikor azt láttam, hogy fáj neki. utána már csak szaladás közben egy-egy lábemelés..szóval olvastam a lyme kór tüneteit, és ízületgyulladás (sántítás) közöttük van, és megijedtem. kullancsa nem volt (tudtommal..de biztosan láttam volna, ha lett volna), étvágya van, kedve van.. a lábán kívül semmi baja

2012. jún. 18. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Jár persze. Ami gyulladt,az mindig fáj néhány extrém kivételtől eltekintve.
2012. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, vagy hátsó láb?

Fiatal a kutya, nem igazán jellemző az ízületi gyulladás ebben a korban. Mindenesetre okvetlen nézesd meg orvossal, ha nem javul addig, míg vinni tudod.

2012. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézessétek meg mindenképp, de megnyugtatlak, a lyme kor nem igy kezdődik. vannak már nagyon jó steroid mentes gyulladáscsökkentő, és fájdalomcsillapitó gyógyszerek.

Nem huzhatta meg ugrálás közben?

2012. jún. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lehet. a hátsó lábát fájlalta, most pédáúl egyáltalán nem sántít, semmi baja..
2012. jún. 19. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Patellás lehet. Megér egy orvosi vizitet.
2012. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!