Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le tudná nekem valaki pontosan...

Le tudná nekem valaki pontosan írni hogy működik egy kutyakozmetika szalon nyitása? Engedélyek meg mindennel együtt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Megveszel vagy kibérelsz egy helységet,kialakítod a fürdőkád helyét stb

berendezed


vmi vállalkozói is kell hozzá ha jól tudom, én jövőre érettségizek és utána végzem el a kutyakozmetikai tanfolyamot,majd én is fogok nyitni egy sajátot..


szerencsére anyum a papír ügyekbe tud segíteni,meg mindenbe :D

de vállalkozói tuti kell hozzá..

2012. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az lenne a legjob ha elmennél egy ügyvédhez mert ő tud neked segíteni ilyenekben.. én is kiváncsi lennék, de én egy kisállatkereskedést szeretnék nyitni:)
2012. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi köze van ehhez az ügyvédnek?

Ha cégként csinálod akkor kell csak az ügyvéd.


Utána Kibérelsz egy helyiséget, megszerzed az engedélyeket és ennyi, ha működő kutyakozmetikát veszel át, akkor nem kell engedély mert annak már megvan!

2012. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

miért bazeg te hogyan akarsz kutyakozmetikát csinálni cég nélkül Te nagyon okos???


hova fogja számlázni a sok kutyasampont és hol fog elszámolni a beszármazó pénzzel??

jesus... az emberek buták.. mi kell neki? engedély.. hogy tudja megszerezni? önkormányzat.. hogy tud benne nem elbukni hogy azt az önkormányzat ne utasítsa el? ha felkér valakit aki ért hozzá? és ki az aki ért hozzá? nos valószínűleg nem a szomszéd bácsi nem a télapó és nem a béla akit a neten ismert meg... akkor vajon ki lehet az aki segíteni tud neki? aki hivatalos ügyekben jár el? jaaaaaj hát nem egy ügyvéd? azért annyira nem vagyok debil, hogy ezt ne tudjam és ne oszd nekem az észt hogy Te majd nyitsz egy kutyakozmetikát cég nélkül....

2012. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Tudom régi a kérdés, de lehet, hogy egyeseknek aktuális.


Egyéni vállalkozóként is lehet kutyakozmetikus. Amit pedig nem kell a cégbíróságon bejegyezni (ha Bt. Kft. Rt. stb-t szeretne, akkor lenne szükséges), ezért ügyvédre sincs szükség. Elegendő az okmányirodában/kormányablakban bejegyeztetni (és persze a NAV-nál).

Mielőtt "bazeg"-ezzel utánajárhatnál a fogalmaknak.


Annak ellenére, hogy végzettség nélkül űzhető egy szakma, nem árt, ha tapasztalt szakemberektől tanulod meg, gyakorlati oktatáson.


Az üzlethelyhez kellenek engedélyek, amihez az adott önkormányzatnál érdemes pontosan megkérdezni.

2015. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!