Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam vízhez?...

Hogyan szoktassam vízhez? Tudtok valahol fehérváron olyan helyet ahol kutyát lehet úsztatni?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves vizslám, de fél a víztől, mert egyszer kicsinek (4 hónapos) beleesett háttal a bánya tóba és majdnem megfulladt és azóta nagyon fél a víztől és nem lehet rávenni, hogy ússzon, pedig ilyen melegbe nem ártana...
2012. jún. 19. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Palotavárosi tavakban be szoktak úszni a kutyák.
2012. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy vegyem rá hogy beusszon?
2012. jún. 19. 14:38
 3/5 anonim válasza:
én úgy tanítottam meg a vizslám hogy beúsztam előre és csalogattam..(bár nem tudom ahol te laksz szabad e úszkálni)így magától megkedvelte esetleg adhatsz neki jutalmat ha bemegy
2012. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Azoknál a tavaknál csak a kutya úszhat be,illetve nem tudok olyanról ahol ember is úszkálhat a városban.Akkor inkább a Velencei-tóhoz kellene vinni,ott vannak olyan partszakaszok,ahol nincs senki.
2012. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi Sukorón voltunk hétvégén, nem kevés időbe telt, mire találtunk olyan helyet, ami alkalmas kutya fürdetésére (pláne, hogy nekik most volt az első úszásuk), de sikerült olyan helyre menni, ahol fokozatosan mélyült a víz, ill. mi is be tudtunk menni, így könnyebb volt becsalni őket, nagyon élvezték :)
2012. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!