Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtatiszta?

Szerintetek fajtatiszta?

Figyelt kérdés

Barátnőm keresztanyja golden retrievert akar venni. Hiába mondtam neki, hogy tenyésztőtől vegyen, ő nem akar ennyi pénzt költeni egy kutyára. Nem fogja fel, hogy az esetleges örökletes betegségek miatti orvosi kezelés akár a triplája is lehet egy törzskönyves kutya árának. Mindegy, az ő dolga. Spórolna még pár hónapot és lenne egy IGAZI goldene...


Kinézte magának ezt a hirdetést, és nem tudja eldönteni, hogy a mama kutya fajtatiszta e. Megígértem, hogy megkérdezem neki itt. Szerintem nem az. Állítólag 10-11 hónapos körüli a kutya. Szerintetek?


[link]


2012. jún. 19. 17:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy fajtatiszta... olyan fura az egész kutya. lehet hogy van benne egy kis golden, de teljesen biztos nem az.

amúgy igen, aki a fejébe veszi hogy, minél olcsóbban kell neki a kutya, azt nem lehet meggyőzni hogy egy húszasnál többet adjon érte. és ezért természetesen fajtatisztát szeretne... kár hogy ennyi támogatója van a szaporítóknak :(

2012. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztosan nem fajtatiszta, nagyon nem fajtajellegű a feje, kicsi, vékony csontú, kevés szőrű. Valami golden keverék lehet. Az meg másik dolog, hogy hogy lehet valaki annyira nemtörődöm, felelőtlen, hogy azt támogatja, hogy 10 hónapos kutyát elletnek...
2012. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Höhh, ez a kutya itt holtbiztos hogy nem fajtatiszta... Csak próbáld összehasonlítnai a standarddel. Vagy egyszerűen nézd meg: [link]
2012. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha összevetjük a kankutya képével, azon is szembetűnő a különbség. Szerintem a kis szuka keverék, és nagyon fiatalka még. teljesen le van strapálva.
2012. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezt a hirdetést én is megtaláltam egy másik oldalon. Tuti nem fajtatiszta. Nekünk is 10 hónapos goldink van, de teljesen máshogy néz ki.
2012. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!