Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hányt az előbb, de...

A kutyám hányt az előbb, de nem a kaját, mert ma még alig evett, hanem egy kicsit habos fehér valamit. (? )

Figyelt kérdés
Szobakutya amúgy,nem evett semmit össze,sok lehet a sava?Régebben is volt ilyen,elvittem dokihoz,aztán 1-2nap alatt elmúlt neki.Ha reggelre nem lesz jól,a biztonság kedvéért elvigyem dokihoz,ugye?
2012. jún. 19. 17:59
1 2
 1/11 teszterka ***** válasza:
gyomorsav.előfordul az ilyesmi.ha levert,nem iszik,az a gáz.
2012. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
no" mar benne az alien
2012. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eléggé kedvetlen,most itt fekszik mellettem,még figyelgetem,ha nem lesz ilyen meleg,este elviszem sétálni,hátha erőre kap egy kicsit a levegőn.
2012. jún. 19. 18:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Na most már véreset is hányt...
2012. jún. 19. 18:58
 5/11 Hovarju ***** válasza:
ne várj tovább. Vidd orvoshoz !!!
2012. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor vidd dokihoz!
2012. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 teszterka ***** válasza:
gyorsan doki!!
2012. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mikor írtam,akkor egyből mentem is az ügyeletre!Kapott injekciót,gyógyszert,remélem rendbe jön,nem is értem mi történt vele,mert ebben a két napban nem sokat volt kinn,ott biztos nem evett össze semmit amitől gyomorfertőzése lehet,mindegy,az a lényeg,hogy el tudtam vinni.
2012. jún. 19. 21:29
 9/11 Hovarju ***** válasza:
jobbulást a kutyusnak. Mit mondott a doki, mi a baja?
2012. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi,elég fiatal a doki,nem éppen a topon van agyilag:)Csak találgatott,szerintem én jobban tudom mint ő,mert egyszer 2éve volt egy ilyen eset,az akkor valami gyomorfertőzés volt.Ha rendbe jön,akkor ez volt a baja.De ha észlelek még valamit,egyből visszaviszem.Megvannak az oltásai is,ez se lehet gond.De úgy néz ki jobban van,evett meg ivott is egy kicsit,és már nem öklendezik,és nem hány,2szurit is kapott.Lehet nekem se ártott volna,mert amikor látom hogy hány a kutya,nekem is futnom kell a wc-re:)
2012. jún. 19. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!