Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care Puppy kutyatáp...

Brit Care Puppy kutyatáp adagolásában tudna segíteni olyan gazdi, aki ezzel eteti kutyáját?

Figyelt kérdés
Jelenleg Dog Chow kutyatáppal etetek,de kinéztem a Brit Care puppy kölyöktápot, jó lenne erre váltani.Viszont sehol sem találok adagolási útmutatót az interneten. Érdekelne, hogy érdemes-e áttérni, esetleg kevesebb kell belőle, bár drágább, és így mégis megérné a váltás. Mert minőségileg lényegesen jobb. Segítene nekem valaki, aki ilyen táppal eteti kutyusát? Érdekelne a csirkés és a bárányos is. Kutyusom talált kutya, így korát csak saccolni tudom, kb 8 hetes, jelenleg 3,7 kg. Köszönöm a segítséget!

2012. jún. 19. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mérföldkövekkel jobb a Brit Care a Dog Chow-nál.

Linkelni nem tudok, mert nem nyitná meg az oldalt, így leírom az elérését.

Erre menj rá:

[link]


Jobb oldalon látsz egy olyat, hogy list Brit Care, azt nyitsd meg. 29-30. oldalon találod az etetési útmutatót. De egyébként abból ítélve, hogy a kutyusod kb. 8 hetesen 3,7 kg, ő nagytestű lesz és sok neki a 32% fehérje, én már kapásból a junior large breed tápját adnám neki.

Nagyon fontos, hogy az etetési útmutató nem szentírás :) Vissza kell fognod a növekedését, heti 1 kg-nál többet ne gyarapodjon, mert terhelődnek az izületei. Én egyébként már 6 hónapos korától felnőtt táppal etetném, nekem bullmacim van, igaz 8 hónapos kortól kapja a felnőtt tápját a Brit Care-nek (fehérjetartalom miatt, ez az, ami jó nekünk), de ha előbb megtalálom ezt a tápot, már fél éves korától azt kapott volna.

Csak egy példát mondok neked, elvileg nekünk még mindig a junior tápját kéne adnunk, abból is 685 grammot naponta, de felnőtt tápot kap és összesen 500 grammot naponta, szóval tényleg változó melyik kutyusnak mennyi az ideális :)

Ha kérdésed van, írj nyugodtan :)

Van fotód a kicsiről?

2012. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Írtam priviben!
2012. jún. 19. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!