Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon sokat stresszezek. Mit...

Nagyon sokat stresszezek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 17 hónapos,Bichon Bolognese kiskutyám.

Pénteken egy győri rokonunk esküvőjére vagyunk meghívva. (Pest megyeiek vagyunk)

Voltunk már vele Győrben, jól viselte a helyváltozást,de hát vele voltunk,és ez biztosan nyugtatta.

Ugyanis most,nincs mit tenni: kutyapanzióban lesz egy éjjelt.

Először is,hogy elmegyünk Győrbe,együtt leszünk még egy-két órát,és már visszük is. Ez így sok szerintem egyszerre. Iszonyatosan ragaszkodik hozzánk,félek,hogy ott bezárva majd kárt tesz magában. A minimum az lesz,hogy szétnyüszíti,ugatja azt a jó pár órát.


Aztán a másik problémám.

Szombaton még ott alszunk,csak vasárnap jövünk haza Győrből.

A szombat éjjelt (4-en megyünk) a 2 nagyszülőnél töltjük,akik egy utcányira laknak egymástól,mert elváltak. Kicsik a lakásaik,van egy bontásfajta,ami szerint aludni szoktunk,de most más emberekkel megyünk,így az érvénytelen,pedig a kutya szempontjából az pont jó.

Szóval a kutya.

Nem tudom kinél legyen. Ha az anyámmal van,biztos,hogy hiányol,és nem szívesen bízom rá az anyámra. De kérdéses,hogy egy kutyautáló nagyanyával,12 éves fejjel nálam legyen-e.

Hogy döntsek?


2012. jún. 20. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
12 éves vagy? Annyira hiányzik neked az az esküvő? Menjenek a szüleid, te meg maradj otthon a kutyával!
2012. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudod a keresztanyámról van szó. -.-

Minden álmom,hogy itthon maradjak ettől függetlenül,de nem tehetem.

Már bocs,de ez nagyon ízléstelen volt.

2012. jún. 20. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor nincs más megoldás, mint amit leírtál. Viszed a kutyát és lesz ami lesz. Senki se fogja tudni megmondani neked, hogy a te kutyád hogyan fogja viselni ez eseményeket. (Azt nem értem, hogy mi volt az ízléstelen.)
2012. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lakle ***** válasza:
DE miért nem viszed el magaddal? Én úgy csinálnám, hogy az esküvő előtt jó nagyot sétálnék vele, hogy ne pörögjön. Aztán a templom lehet még necces, de valahogy minden násznépben van kisgyerek, akivel kimennek a templom elé, ezt a rokont megkérném, hogy fogja meg a kutyát is, így a templomi részről se maradnál le. Aztán a lagziban meg szerintem már nyugodtan lehet. Az enyém biztos végiglejmolna mindenkit aztán szunyokálna egyet az asztal alatt.
2012. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk majd kutyás lagzink lesz. A mi két 60 kilós "dögünk" legalábbis biztosan ott lesz, de a vendégek is hozhatnak majd saját kutyát. :)
2012. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit te pánikolod túl ezt az egészet. A kutyának az égvilágon semmi baja nem lesz nélküled, ha nem tudod magaddal vinni
2012. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazán imádom a kutyáim és a lehető legtöbb helyre magammal viszem őket, de azért ezt egy kicsit túlzásnak tartom. Az égvilágon semmi baja nem lesz a kutyádnak a panzióban egy éjszaka alatt.

Előtte sétálj vele egy nagyot. És ne vágd le a 'nagyhalált' mikor otthagyod a panzióban, mert azzal csak azt erősíted a kutyában, hogy 'világvége' van.

2012. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem borzasztóan nagy gáz, ha egy kutyát nem lehet magára hagyni vagy másra bízni legalább 1 napra...
2012. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!