Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalata,...

Van valakinek tapasztalata, véleménye az Excellent Dog kutyasulival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 20. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Mit szeretnél?
2012. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Ahogy elnéztem, nem vetik meg sem a szöges nyakörvet, sem azt, hogy a kutyát belekényszerítsék a munkába. A képeken, mikor felrángatják az állatokat a palánkra, enyhén gyomor forgató és vissza taszító.
2012. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Akkor ne menj oda. Van még bőven iskola.
2012. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem is járok oda! :) Százszor jobb, normálisabb, eredményesebb, humánusabb helyre járok a kutyámmal. Én csak véleményt alkottam erről az iskoláról, mint ahogy a kérdező akarja. Borzalmas helynek tűnik így, a közelébe sem vinnék egy kutyát sem, nemhogy a sajátomat. Én örülök, hogy a kutyám szeret dolgozni, ezt nem akarnám megszüntetni. De elfogadom, ha valaki nem szereti, ha a kutyája lelkesen, örömmel dolgozik és főleg szabadon.
2012. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Pedig oda is járnak sokan. Sőt, nekik a világ legjobb iskolája.

Az a jó, mindenki meg tudja találni a lelkivilágának megfelelő iskolát. A másikat meg békén kell hagyni.

2012. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

az én véleményem az iskoláról. ha komolyabb céljaid vannak a kutyával, és 100%-os munkát vársz el tőle, akkor mindenképp keresd fel. természetesen itt is pozitiv megerősitéssel dolgoznak a tanuló fázisban, viszont a kutya azt is megtanulja, hogy mi van akkor ha a gazda akarata ellen cselekszik. (pl. behivásnál nem egy nyul után futok) megjegyzem ez a legfontosabb dolog a kiképzésben.

komoly nemzetközi versenykutyák kerülenk ki tőlük. nagyon jók a segédek, és komoly szakmai tudás áll a háttérben. vizsga ill. versenylehetőség is van. Már a haladó csoport is min. IPO I-es szinten dolgozik, és egyéni képzésre is van lehetőség.

2012. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

ma 14:05

Nem mindegy, mit akarsz dolgozni és milyen kutyával.

Akinek komoly munkaverseny céljai vannak, bizony nem K99-be megy, mert onnan még nem került ki VB -re kvalifikált kutya.

Ahogy az embereknél a sportolóknak igen komoly, olykor durva az edzésük, úgy a kutyánál sem lehet csak hapy és szabadon mászkálásból felépíteni egy nemzetközi színvonalú munkát bizonyos sportágakban.

2012. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Úgy bírom a magad fajta embereket, azt sem tudjátok milyen az iskola, milyen fajta képzés megy ott de azért fikázod meg lenézed mert "a képen kényszerítik a kutyát"... Megnéztem a videókat bele-bele pörgetve, nem láttam olyat ami miatt fikázni kéne őket.

Nekem normális sulinak tűnik, azt javaslom menj el és nézd meg hogyan zajlanak a képzések és döntsd el neked bejön-e.

2012. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!