Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A westie kutyámnak nagyon fáj...

Scarecrow kérdése:

A westie kutyámnak nagyon fáj a füle, egyfolytába nyüszörít, vakarja, és mostmár egy pici púp is van a füle környékén ami gennyezik is. Bővebben lent katt?

Figyelt kérdés
Az állatorvos mindennap jár hozzá, ha kell ad injekciót is. Nagyon fáj neki. Hallottam erről az ezüst kolloidról használna neki valamit?

2012. jún. 20. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

milyen injekciót ad? ha fügyulladás, akkor a gyóygszert közvetlenül a fülbe adják, bele a hallójáratba. (miután kitisztitották) nem akarod másik orvossal is megnézetni?????

Azt megnézte, hogy valami idegen anyag nincs-e benne? pl. toklász

2012. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ki kell tisztítani BELÜLRŐL. És belülre is adnak gyógyszert, folyadékot.

Egyáltalán mire ad a doki injekciót?

Sürgősen menj másik orvoshoz vele.

2012. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nemtudom,mivel nem nálam van a kutya. de megszokta masszírozni a fülét és az jó neki. már gondolkodtam rajta hogy egy másik orvost keresek.. meg ez a púp a füle és a szeme között van.. köszönöm a választ..de szerinted az ezüstkolloid jó lenne?
2012. jún. 20. 13:56
 4/11 A kérdező kommentje:
tudom,csináltam neki házi készítésű kövi rózsa folyadékot és az használ is de csak olyan 30-50 percig.. meg már vettünk neki egy fülcseppet.. meg ha masszírozzuk a fülét akkor a púpnál genny jön ki ami jó..
2012. jún. 20. 14:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért nem használ semmi kutyulás teljesen, mert az csak időleges enyhítés. Nem a baj gyógyítása. A kolloid sem biztos megoldás, hiszen nincs pontos diagnózis, mit is kellene gyógyítani. Annak a gennyes gócnak eredete van. Egy orvos vizsgál, és kideríti az okát.
2012. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem fog használni az ezüst kolloid, az csak fertőtlenít, erre antibiotikum kell sztem
2012. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. jún. 20. 19:21
 8/11 A kérdező kommentje:
jövőhéten meglesz műtve...:(
2012. jún. 21. 15:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj. megműtik és utána nem lesz baja .
2012. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andrea Ilona válasza:
Jó lenne rá az ezüstkolloid, mivel egy antibiotikum max 6 féle kórokjozót írt ki, a jó ezüstkolloid 650-et. csak az a kérdés, oda tudod-e juttatni közvetlenül a fertőzött területre. Ha nem, akkor itatni kell vele, de az lassabb megoldás, és egy idő után gyengíti a bélflórát.
2012. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!