Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a brit care...

Mit gondoltok a brit care taprol, miket hallottatok rola illetve van vele tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok mennyire allja meg a helyet ez a tap mondjuk Acanaval, Pro Plan Sensitive vagy Royal Canin tappal szemben? Es tudnatok mondani megbizhato webshop-ot,ahonnan lehet ezt a tapot rendelni? Vagy ha boltbol veszitek, mennyibe kerul a legnagyobb kiszereles?


Varom a valaszokat,elore is koszi!


2012. jún. 20. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezzel etetek és csak jókat tudok mondani róla :) 7 tápot próbáltam már, ez vált be. Ár/érték arányban kiváló minőség.. Royal Caninnál százszor jobb az összetétele. Pro Plan-t annyira nem ismerem, Acana is nagyon jó.

Engem az fogott meg ebben a tápban, hogy nincs benne kukorica, pedig a legtöbb táp sajnos tele van nyomva vele (RC is!).

Nagyon szép a szőre tőle, kevés a kakija, jó az állaga is és szépen, visszafogottan fejlődik tőle a kutyusom.

Milyen fajta kutyusnak lesz, mennyi idős?

Én a dogshop.hu-ról rendelem, 2x12kg-os kiszerelés 17900Ft (ingyen postával). Elsőre kevesebbet javasolnék, ha minden oké, mehet a nagy kiszerelés. Az etetési útmutatót nem tartom be egy az egyben. Eleve én már felnőtt táppal etetem a bullmacim 8 hónapos kora óta és kevesebb is kell neki, mint amennyit a fejlődésben levő kutyáknak javasol az etetési útmutató.

2012. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

zoofast.hu

Az acanának talán vannak egyes változatai ami jobbak, de a többi felsorolt tápnál jobb. Van olyan az ismerőseim közt aki ezzel etet és tökéletesen meg van vele elégedve, a kutyája szép és egészséges. Ha van rá lehetőséged, hogy ezzel etess, akkor én csak ajánlani tudom.

Ami még ennél is jobb és kb egy árban van (a zoofaston, máshol sokkal drágább) az a taste of the wild.

2012. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!