Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A TÖRPE PINSCHER jó első...

A TÖRPE PINSCHER jó első kutyának?

Figyelt kérdés

Holnap megyek megnézni pár törpe Pinschert és érdekelne hogy jó e első kutyának.volt már pár kutyánk,most is van egy németjuhász,de ő apámé.És most ehetőséget kaptam arra hogy legyen egy sajátom.Szerintetek alkalmas ez a faj első kutyának?


Előre is köszönöm a válaszokat


2012. jún. 20. 17:12
 1/7 lakle ***** válasza:
48%
Az enyém is pincser és első kutya:)Szerintem jó, de bizony össze kellett magamat szednem a feladathoz, amiben a kutyasuli nagyon sokat segített. Bevallhatom, hogy első kutyaként bizony párszor átvert a kis drága:D Fontos, hogy mozoghasson eleget, az enyém 20-25 km-es túrákra is jön velem, nem elég neki 2 kör a ház körül!
2012. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan pörgős kutyusok, akiket én ismertem, a vizslák mozgásigényével vetekszik, a nevelésben biztos segítenek majd a szüleid is, de a mozgásigénye tényleg nagyon nagy.
2012. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Első kutyusom pincser. Nagyon jó fej kutyus, könnyen tanul. Én nem vettem volna észre hogy annyira pörgős lenne.
2012. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtál egy nyugodt kutyust :)

Akit én ismerek 2-2,5 óra labdázás, tanulás, rohangálás után is ugyanolyan élénken megy be a lakásba, mint séta előtt, ott is folytatná a játékot :)

2012. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Esteleg tudtok olyan kutyát ami nyugott és hasonló méretű?Esetleg a Westi vagy a palota Palota pincsi?
2012. jún. 20. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nyugodt, kevés mozgásigényű kutyut szeretnél, francia bulldogot ajánlanám.
2012. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hovarju ***** válasza:
válassz törpe uszkárt. Igaz nem túl nyugodt kutya, de nem is nagyon pörgős. Ráadásul gyorsan tanul és igy hamarosan "lepipálhatod" apukád német juhászát.
2012. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!