Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti örökbe fogadnátok egy az...

Ti örökbe fogadnátok egy az egyik szemére vak kutyát?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kis csöppség és megszökött a gyepiről ezért most ideiglenes gazdinál van,de nem szeretném hogy megint kikerüljön a menhelyre ezért nagyon vacilálok. Állítólag egy egyszerű születési rendellenesség,tehát semmi komoly csak egy "szépség hiba". Egyszerűen csak kamillázni kell neki és figyelni rá hogy tiszta legyen. Édes kis kutya egyébként de nem tudom mit tegyek.Ti mit tennétek a helyemben?
2012. jún. 20. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor simán.:) Őt ez semmiben nem fogja zavarni, képes lesz teljes értékű életet élni. És főleg mivel kis szépséghibája van, valószínű, nem lenne olyan kelendő és egy gyepin könnyen altatás várhat rá.
2012. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fogadd örökbe, ha mást nem azért, mert lehet hogy más nem tenné. Ha van rá lehetőséged, segíts rajta, én is megtenném.
2012. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

[link]


Ő a kis mancsos :)

2012. jún. 20. 17:23
 4/17 anonim válasza:
jaaj nagyon cuki! ha tehetném én örökbe foganám:)))
2012. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kicsit magamat is féltem,hogy megint nagyon korán kell elveszítenem a kisállatom. Mert mi a garancia rá,hogy nem-e lesz valami szövödménye van mittudom én. Nem bírnám ki
2012. jún. 20. 17:25
 6/17 anonim ***** válasza:

Én szívesen örökbe fogadnám akár még egy teljesen vak kutyát is!

Ha tetszik a kutya megfelelő a számodra és mindent tudsz neki biztosítani akkor szerintem nyugodtan fogadd örökbe!

2012. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez a kutyus gyönyörű *-* A te helyedbe örökbe fogadnám,hisz szegénykémnek nincs senkije.:/ Ne törödj avval,hogy az egyik szeme rossz,mert ahogy mondtad ez egy "szépség hiba" és ilyenje mindenkinek van.:) Szóval én megmenteném a menhelyi haláltól.:)
2012. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen viccesek a fülei! :D Én mindenféleképpen örökbe fogadnám. Büszke lennék magamra, hogy egy olyan állatot mentettem meg, akit valószínűleg a kis hibája miatt sokan elkerültek volna!
2012. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Garancia a legegészségesebb kutyára sincs, jó ha tudod. Ez ne tartson vissza. De ha nagyon aggódsz, vidd el egy dokihoz, akiben bízol, és kérd ki a véleményét a várható élettartamáról.
2012. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem kizárólag olyan kis állataim vannak akik rendelkeznek valamilyen "hendikep-pel", pont azért mert nekik nagyon kevés esélyük van az örökbe fogadásra. Van nyuszim, amelyiknek csonkolt az egyik füle, vak cicám, farok nélküli cicám és egy 3 lábú kutyám.:) Ugyanolyan szeretet éhes kis állatok mint egészséges társaik, kicsit nagyobb odafigyelést igényelnek de 100%-ban megéri. Ez a félvak kiskutya teljesen olyan lesz mint egy két szemére látó kutya, semmiben nem fogja akadályozni. Vidd majd el állatorvoshoz hogy nézze meg pontosan mi is okozta a megvakulást és van-e teendőd vele. Szerintem nagyon aranyos, én vinném azonnal.:)
2012. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!