Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem megbízható...

Tudnátok nekem megbízható kutyatáp webshop-ot mondani, illetve mi a véleményétek a zoofast-ról és dogshop-ról?

Figyelt kérdés

Egy mai kérdésnél hallottam erről a zoofastról és a dogshop-ról, megnéztem őket és a kutyám tápja 6000 forinttal olcsóbb az egyiken, a másikon pedig 3000-rel,mimt ahonnan eddig rendeltem. Ezek megbízható webshopok lennétek? Nagyon elképedtem, hogy hogy ennyivel olcsóbbak??


Ja és még annyit kérdeznék, hogy a zoofaston a feltüntetett árak bruttók lennétek?


Előre is köszi a válaszokért!


2012. jún. 20. 21:36
 1/9 Maxitabi ***** válasza:
Dogshop ok, nekem biztonságosabb az utánvétel-ott lehet. A zoofastnál csak utalással lehet fizetni, Lengyelországból jön az áru, többen dicsérték már. Ajánlom még a webkutya.hu-t, szintén megbízható.
2012. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen rendelek a dogshop-tól, megbízhatóak és nagyon gyorsak. Múltkor du. fél 3-kor rendeltem tőlük tápot, volt nekik raktáron, másnap du. fél 1-kor már hozta a futár.

Soha nem csalódtam még bennük!

2012. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én zoofast-ről szoktam rendelni (nem csak utalással lehet fizetni). Az ára az az ami ott látsz tehát ha 10 forint valami akkor az 10 forint a kiszállításnál. A zoofasten nagyobb a választék mint a dogshpon. Azért olcsóbb mert nem magyar hanem lengyel cég és lengyelből is hozzák a cuccot. Szóval nyugodtan rendelhetsz onnan :D
2012. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első rosszul írta a zoofast-en is lehet utánvéttel fizetni
2012. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig Tápfutárról rendelek és meg vagyok elégedve vele, gyorsak és precízek és mindig küldenek valami ajándékot is.
2012. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Zoofast-ról rendelek, utánvéttel. Közel fele annyiba kerül, mintha itthonról venném.

Nekem, egy alkalmat kivéve, 1 héten belül itt volt, amit rendeltem. Amikor késtek (nem volt raktáron az áru) akkor is írtak mail-t, hogy kérem-e, vagy inkább tekintsük tárgytalannak a rendelést.

2012. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mind a kettő megbízható rendszeresen rendelünk onnan ahol épp olcsóbb az amire szükségünk van. Ezeken felül ami nálam 100%-os az acanashop.hu, havonta 1x van értékhatártól független ingyenes szállítási nap, ezt többször is kihasználtam és a pár 100Ft-os tételek is 2-3napon belül itt voltak, valamint most tápot is innen rendelünk (cibau), ezt is mindig gyorsan és pontosan szállítják (van készletinfó is, hogy várhatóan meddig tart a szállítás). Illetve az allati.com-rol is rendeltünk már, de személyes átvétellel, mert sokkal jobban megérte felmenni Bp-re az áruért, mint ha ingyen kihozták volna (személyes átvételnél extra kedvezmény van, és persze nem Szegedről, hanem Bp melletti településről mentünk).
2012. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!


Biztato amit irtatok, de annyival olcsobbak ezen a ket webshop-on az altalam ismert tapok,hogy meg mindig bizonytalankodom kicsit. :-)


A zoofast tehat lengyel ceg, tudjatok esetleg,hogy a magyarorszagon kaphato es a zoofaston rendelheto acana-t,pro plan-t stb ugyanott gyartjak? Vagy mashol es van kulonbseg a "magyar" es lengyel tap minosege kozott?

2012. jún. 21. 10:48
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Semmiféle minőségi különbség nincs, ugyanazt a tápot árulják, mint amit itt megveszel a boltban. Azért mégsem Kínából jön, hanem egy szomszédos országból (ahol sokkal kisebb az ÁFA, így olcsóbbak a termékek is) :)
2012. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!