Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb, legkorszerűb...

Melyik a legjobb, legkorszerűbb féreghajtó, amit recept nélkül tudok rendelni netről?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs! Féreghajtót, már csak állatorvostól tudsz vásárolni! Én is akartam venni állat eledeles boltba mert még régen pár éve lehetett venni, és ott mondták, hogy már nem forgalmazhatnak féreghajtót! Szóval csak állatorvostól tudsz venni! :) Férges a kutyusod?:S Vagy miért akarod a legkorszerúbbet ? és miért akarod rendelni? Állatorvostól nem egyszerübb ?
2012. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Netről általában olcsóbbak a termékek és 3 havonta kell féregteleníteni a kutyákat, ezért szeretnék féreghajtót venni.
2012. jún. 21. 11:09
 3/12 A kérdező kommentje:
Helm-Exnél és Drontal Plusnál azt írják, hogy vény nélkül kapható.
2012. jún. 21. 11:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Állatpatikában adnak vény nélkül, én Drontal Plus-t szoktam venni. Megkérdezik hány kg-os kutyának/macskának lesz és annyi tablettát adnak.

Úgy tudom, hogy csak patikában és állatorvosnál lehet venni, de ha valaki tud mást, az ossza meg velem legyen szíves!

2012. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most a Helm-Exet nézegettem épp, így ez volt nyitva, itt azt írják vény nélkül kapható.


[link]


Ezen az oldalon találtam a Drontal Plus-t is. Posta ktg-et, ilyesmit még nem néztem meg :)

2012. jún. 21. 11:20
 6/12 anonim ***** válasza:
A Bayernak is van vény nélkülije, most láttam az állateledelesnél tegnap.
2012. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

vény nélkül kaphatóak:

helm-ex, drontal, cestal, pratel, noroverm trio, univerm total (utóbbi 2ben nem vagyok biztos, hogy még vény nélküli)

2012. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én meg a humán patikában szoktam Drontal Plust venni. Vannak olyan ember patikák ahol árulnak gyógyszert állatoknak is. Szerintem netről rendelni nem éri meg, annyi a szállítási költség, mint a termék ára.
2012. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az equustól NE rendeljetek, legalábbis postán, max személyes átvétellel, barátnőm az akciós termékek közül rendelt szintén féreghajtót. Több mint 2hónapig várta, több levelet is írt nekik hogy mi van mikorra várható vagy ha nem tudják teljesíteni a rendelést akkor lemondaná, többszöri kérésre visszafizették a rendelés összegét, de nem reagáltak egy darab levélre sem, annyit se mondtak, hogy elnézést a pénzt visszautaltuk, mert nem tudjuk teljesíteni a rendelést. A poén hogy az általa rendelt termék utána emelt áron szintén rendelhető volt tőlük.
2012. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Oks, nem rendelek akkor tőlük.

Equus-nál annyira nem olcsó. 10 db Helm-Ex 1500Ft. Eddig egyszer kellett vennünk, mert az összes oltáshoz ingyen kaptuk, de amikor fizettünk érte, akkor is 150Ft volt darabja a Helm-Exnek. Lehet, hogy mégis az állatorvosnál veszem meg.

Van különbség a Helm-Ex és a Drontal Plus között? Vagy mindkettő ugyanazt tudja, csak más márka?

2012. jún. 21. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!