Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám beteg! HELP!?

A kutyám beteg! HELP!?

Figyelt kérdés
A kutyámnak rohamai vannak már vagy 3 éve és ez kb 3 hetente 1x jelentkezik nálla. Ami nyáladzással (nagyon durván) ,remegéssel ,nem bír álni ,csak a földön remeg és nem pislog. Miért lehet? Valaki nem tud erre egy orvosságot?
2012. jún. 21. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Epilepszia
2012. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen az orvos tudott volna már 3 éve is. És azóta biztos csak romlott a kutya állapota.Az epilepsziás rohamok egyre erősödnek, ha nem szed gyógyszert bele is halhat.

ideje lenne orvoshoz vinni

2012. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos az epilepszia vagy a hajlam örökletes a legtöbb esetben. Azt tedd, amit az állatorvos mond. (Ezért nem szabad szaporítótól kutyát vásárolni, csak tenyésztőtől egészségeset.)
2012. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Miért nem vitted eddig orvoshoz???

Epilepsziás. Már 3 éve tudtak volna enyhíteni a fájdalmán. Megfelelő gyógyszerekkel csökkenthették volna a rohamokat.

2012. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Vidd már el orvoshoz, ISTENEM......
2012. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ez lehet hogy hülye válasz lesz de igazábol én még nagyon kicsi vagyok :S nem tudom én elvinni apám meg nem akar rá pénzt költeni (mert egy hülye f*sz) :(
2012. jún. 21. 12:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Mégis mennyire kicsi? Akkor mi hogy tudnánk rajta segíteni? Mi az, hogy nem akar rajta segíteni??? Annyira imádom az ilyen apud fajta felfogású embereket!!!! Azért kutya jó, hogy van! Grat neki.
2012. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jobb esetben epilepsziás, és azért mondom hogy jobb esetben mert rosszabb is van annál.

Mindenképpen doki kell neki nincs mese ha azt akarod hogy sokáig éljen.

A rosszabb eset az ha valami agybaja van az is lehet hogy agyilag károsodott korábban lehetett kisebb agyvérzése vagy valami idegbaj ami szintén ezzel járhat.

Keresztapám állatorvos és az én kutyámmal is volt ilyen baj sokáig azt hittük epilepszia mert más állatorvoshoz jártunk mivel a keresztapám 150 km re lakik innen, és amikor ő itt volt látogatóba akkor látta mi a helyzet és kapásból levette mi a baja el is vittük akkor a mi dokinkhoz keresztapám meg majdnem leüvöltötte a haját a dokinak.

2012. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi a fenének nektek kutya? Vigyétek már légyszi el egy menhelyre, ott legalább kapna gyógyszert. És gratulálok az apukád felelősség érzetéhez és felfogó képességéhez.
2012. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 12:50

Szerinted mi értelme van lebarmolni egy gyereket? Gondolod, hogy az apja majd megváltozik , ha ő ráparancsol?

A szüleit, rokonait az ember nem tudja megválasztani.

2012. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!