Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet első kutya?

Lehet első kutya?

Figyelt kérdés

Bullmasztiff lehet első kutya ha rendesen van nevelve?

kicsi kertünk van de bejöhetne a házba is , lehet így tartani ha eleget van sétáltatva? szereti a gyerekeket?


2012. jún. 21. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is bullmasztiffom van és szintén első kutyám :))

A gyerekeket imádja, szuper, hogy bemehetne a házba (imád a családja közelében lenni), sétálni is nagyon szeret :)


Teljesen jó lenne neki nálatok, de fontos a szocializációja, ill. hogy tekintélyetek legyen a kutya szemében, én kutyaoviba és kutyasuliba is járta/ok vele. Na nem a kutyának van rá szüksége, hanem nekem, mint tapasztalatlan gazdinak :) Jó dolog egyébként, jó program a kutátyának is és a gazdinak is :)


Megvan már honnan lesz a kutyus?

2012. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem még nincs , tudsz adni egy tippet?
2012. jún. 21. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:

igen csak hozzáállás kérdése !

szereti a gyerekeket de a gyerekeknek is meg kell tanítani, hogy az állat az nem játékszer!

2012. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Safety Of The Flatland kennel, Glastonbury - itt olyan kutyusok is vannak, akiknek nem lóg annyira a pofijuk és egyáltalán nem nyáladzanak!

Az én kutyusom pedig a Goldenmastiff kennelből való.


Szukát szeretnétek vagy kant? Domináns kutyát szeretnétek vagy inkább nem dominánsat?

2012. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ennyire nem vagyok tapasztalt , azt hallodtam hogy a kan az makacs , ez mennyire igaz?
2012. jún. 21. 15:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha képes vagy következetesen nevelni, akkor tökéletes lehet első kutyának is. A gyerekekkel általában türelmesek és jól ki is jönnek velük. Az ovit és a sulit én is ajánlanám, tényleg hasznos, főleg ha probléma megelőzés céljából és nem azok kezelése miatt mentek (persze ebben az esetben is hatásos, de sokkal kellemesebb úgy együtt élni egy kutyával, ha meg vannak előzve a gondok).
2012. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában egy adott kutya jelleme fontosabb, mint a neme. Egy behódolóbb kan sokkal könnyebben kezelhető, mint egy domináns szuka. Ha nem ragaszkodtok egyes nemekhez, akkor a választást bízzátok a tenyésztőre, vagy legalább fontoljátok meg a tanácsát.
2012. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyedfüggő, nekem kanom van, de ő pl. egyáltalán nem domináns, nem mondanám makacsnak sem. Bár az enyém most kamasz, lázadozik, ez tény, de nem olyan vészes ez sem.


Jutalomfalattal nagyon jól motiválható, könnyen tanul, játékos, kedves, egy igazi imádnivaló mackó :)

2012. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!