Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akar inni a kutyám,...

Nem akar inni a kutyám, kényszerítem is, folyamatosan próbálom, de semmi, a vízet kiköpi, mit csináljak? Miért van ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Majd ő eldönti mikor iszik. Nem a te dolgod eldönteni, mennyire szomjas. Ha viszont egész nap nem iszik érdemes elvinni állatorvoshoz, mert veszélyezteti a kiszáradás.
2012. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem kell kényszeríteni. Mindig legyen előtte friss hideg víz, ha szomjas lesz majd iszik. Ha kényszeríted, akkor csak félni fog, esetleg rossz emlékei lesznek a vízzel kapcsolatban.
2012. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Lehet azért van, mert öreg vagy beteg.


Tudom, hogy egy kutya meg egy rágcsáló nem ugyan az a kategória, de az én degum se akart inni a halála előtti napokban. Úgy kellett elé rakni, meg olyat adtunk neki enni, aminek van folyadék tartalma (pl. alma)


Mivel meleg van és ilyenkor az állatoknak is kell a folyadék, ezért ha továbbra se akar inni, akkor vigyétek el állatorvoshoz :/

2012. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha amúgy jókedélyű, élénk, akkor nincs gond. Invitáld játszani (ronggyal, ladbával), rohangálás után tuti iszik. Én be is szoktam vizezni a mieinket. De ha túl bágyadt, kedvetlen, nem reagál semmire, akkor baj van, például hőgutát, napszúrást kaphatott, és állatorvoshoz kell vinni...
2012. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az nem lehet,hogy akkor iszik amikor nem látod?


Ha nincs semmi baja, úgy viselkedik mint szokott, jó kedvű,nincs baj.

2012. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nem iszik, kiköpi a vizet, beteg is szegény


ma voltunk állatorvosnál de az orvos meg szinte lesz@rta hogy mi van vele...

nem igen vizsgálta meg csak a szemét nézte és ránézésből mondta hogy megvakult már meg hogy neki annyi, de én nem adom fel, a szemét kamillásvízzel tisztítom ezt ajánlotta.

a szeme amugy válladékozott, meg valami réteg volt neki rajta

2012. jún. 21. 16:26
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor kicsit több baja van annál, mint hogy nem iszik. El kellene vinni egy jól felszerelt rendelőbe, ahol valóban meg is tudják vizsgálni a kutyát, nem csak ránézésre diagnosztizálnak!
2012. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igen csak mi a 22 kerületbe lakunk és nincs a közelbe több rendelő
2012. jún. 21. 16:54
 9/16 A kérdező kommentje:

meg ahoz pénz is kéne...

és nem állunk valami jól anyagilag


de amugy szerintem nem véletlen ez az egész

2012. jún. 21. 16:55
 10/16 A kérdező kommentje:

a múlthéten csütörtökön még semmi baja sem volt, akkor aznap mentem el itthonról délután, és vasárnap mikor hazajöttem akkor már ilyen lett


anyu és a pasija voltak itthon, ki tudja mi volt...

nekem nagyon fura ez az egész

2012. jún. 21. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!