Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akar inni a kutyám,...

Nem akar inni a kutyám, kényszerítem is, folyamatosan próbálom, de semmi, a vízet kiköpi, mit csináljak? Miért van ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 15:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

na most állítólag ivott egy kicsit, anyu mondta :)

de örülök neki!!

félek azért

2012. jún. 21. 17:08
 12/16 anonim ***** válasza:

Anyukádék mit mondanak mi volt vele amíg nem voltál otthon?

Az jó ha már ivott :) amúgy nem is eszik?

2012. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

de eszik


vasárnap értem haza, és mondta anyu hogy mennyek nézzem meg hogy milyen beteg, és szörnyű látvány volt, épp akkor vitte ki anyu a kertbe hogy elvégezze a dolgát mert kimenni nem tudott, és összevissza ment, meg a szeme akkor is lepedékes volt...

2012. jún. 21. 19:14
 14/16 A kérdező kommentje:
de az is jó jel szerintem hogy már nyalakodik, mert azt mindig csinálni szokta, tegnap meg azelőtt nem nagyon csinálta
2012. jún. 21. 19:15
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi baja lehet, de nézd meg ezt az oldalt [link]

itt szembetegségek vannak,te látod,hogy milyen neki és itt vannak képek,nézd meg. Azért az állatorvos mondhatott volna többet is :/

2012. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hány éves kutya? Ha már nagyon öreg, akkor lehet, hogy megvakult, mamámé az utolsó 1-2 évben már nem látott semmit és kicsit süket is volt. Kullancs ellen be van csepegtetve? A mienk akkor nem evett és nem ivott, amikor babéziás lett egy kullancstól.
2012. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!