Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet vele? (agility)

Lehet vele? (agility)

Figyelt kérdés
Van egy kistestű keverékem (tacskó és yorki tuti van benn) szeretnék vele agilityzni. Lehet? Hobby szinten.

2012. jún. 21. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet nincsen akadálya. Én a Tacskó-Foxterrier kutyámmal Agility-zek lassan már 7 éve. Semmi gond egyenesen imádja. A doki minden évben ellenőrzi.


De mielőtt belevágnál vidd el a dokihoz, egy kivisgálásra, hogy minden rendben van e nála mert a kutya számára egy elég megerőltető sport. Ha a doki azt mondja minden oké akkor viheted!

2012. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi,mindenképp elviszem állatorvoshoz, amúgy 1,5 éves elkezdhetem már ugye?
2012. jún. 21. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Igen! Ilyen korban már simán...

2012. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elkezdheted, állatorvosi megerősítés után. De ha az ebnek nem tetszik, vagy nem szeret edzeni, akkor ne erőltesd neki. Még versenygyőztes kutya is válhatna belőle.
2012. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A foxikeverék oké h szereti,mert elég virgonc típus,de egy yorksi inkább lusta az ilyesmihez.

De azért próbáld meg ;)

2012. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A yorki nem lusta! Az enyém 2 órát rohangált egy westivel megállás nélkül, a westi előbb kifáradt mint ő! :)
2012. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy bírom amikor a yorkit így beskatulyázzák. Lusta, cuki, nyugodt, stb... A yorki egy terrier. Mégis mi a jó francért lenne lusta???


Egyébként ha az orovs rábólint, akkor nyugodtan agilityzhettek :)

2012. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy terrier hogy lenne már lusta? Fizikailag képtelenség kb lefárasztani, csak az emberek azt hiszik, hogy mert kicsi, akkor már plüss kutya...


Bármelyik kutyával lehet agilityzni, ha jelenleg is aktív, akkor pláne élvezni fogja.

2012. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze! De ha már nem szeretne aggilitizni akkor pihennyetek...
2012. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma elvittem(mindenképp mentünk volna) és azt mondta hogy próbáljam meg nyugodtan de kb.3 hónap múlva vigyem vissza hogy megnézze nem e terhelte meg nagyon a gerincét,
2012. jún. 22. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!