Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri így kutyát tartani?

Megéri így kutyát tartani?

Figyelt kérdés

Bolondulok a kutyákért, a szüleim fülét mindig rágtam, hogy legyen egy.

Arra a döntésre jutottunk, hogy mivel tudtunk venni egy lakást u.abban a panelban, én oda költöznék és ott lehetne egy kutyám.em én

De most kérdezem én, megérné így kutyát tartani!?

(nem tudok elköltözni)


Bunkó válaszokat nem kérek!


2012. jún. 21. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bocsi,de nem teljesen értem. Most elköltözöl egy másik lakásban ugyanabban a panelban, de nem tudsz elköltözni..ezt nem értem :D
2012. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Először azt írod, hogy oda költöznél. Utána azt, hogy nem tudsz elköltözni. Bocsi, de nem értem.
2012. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, most akkor el tudsz költözni az új lakásba, vagy nem? Ha igen, akkor semmi akadálya, hogy kutyád legyen. De ha úgy gondolod, hogy az üres lakásban tartod a kutyát, miközben te a szüleidnél laksz, hát az felejtős.
2012. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elvesztettem a fonalat, de ha a másik lakásba költöznél, akkor már el is költöztél nem?

Nem mindegy, hogy 10 méterre költözöl, vagy 20 km-re?

Az a lényeg, hogy nem a szüleid lakásában lenne a kutya, nem?

Vagy nem tudom, most tényleg nem értem, mi a probléma...

2012. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én értem. Úgy vették, hogy ő költözik oda, de úgy állapodtak meg, hogy a kutyát tartják ott. Amúgy egy kutyának kell a társaság. Nem hiszem, hogy jó ötlet. Nekem csigám van és még az is unatkozik akkor egy kutya?


17/L

2012. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Erre csak annyit tudok írni, hogy mi tartottunk panelban kutyát, egy tacsit, a lényeg, hogy sokszor vidd hosszú sétákra, akkor szeretni fogja.
2012. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Huhhhhhhh......szerencsére nem jöttek bunkó válaszok......

Utólag átgondolva tényleg hü.lyeség volt kiírni, hogy "(nem tudok elköltözni)". :DD

chö, tök értelmetlen....:D

2012. jún. 21. 22:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Szóval, a szüleid vettek egy lakást, ugyan abban a panelban, ahol laktok. A kutya ott lenne, te átjárnál hozzá, de viszont teljesen átköltözni nem tudsz. Ugye? Szerintem nem érdemes így kutyát tartani, mert a kutya nagyon igényli a társaságot, és nagyon egyedül érezné magát ott.
2012. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Virry ***** válasza:
13%
Panelba csivavát, toy uszkárt, yorksire terriert ajánlanék.És most nem értem hogy mi nem érthető?Panelba kellene ajánlani egy kutyát....
2012. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Virry ***** válasza:
Az előző válaszomhoz hozzáteszem hogy nem mindegy hogy mennyit foglalkozol vele.Pl csivava nem marad otthon egyedül, amíg oda nem érsz szétszedi az ajtót.(Saját tapasztalat)
2012. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!