Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hetes kiskutyát hogy lehet...

3 hetes kiskutyát hogy lehet életben tartani az anyja nélkül? Mit adjunk neki enni? Egyáltalán van-e esély, hogy megmarad?

Figyelt kérdés
Tegnap este petárdát dobtak az udvarunkba, minden szomszédunk és mi is rögtön kirohantunk, nagyon nagy durranás volt. Az anyakutya nagyon megrémült és elszökött... Tegnap nagyon sokáig kerestük, de nem találtuk meg. A kölyke folyamatosan sír...
2012. jún. 22. 06:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Oké akkor ez hülyeség volt.De akkor sem normális kint tartani egy 3 hetes kölyökkutyát ,az biztos.
2012. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%
Az még rendben van, hogy kint most jó idő van, meleg, stb. De ha valami gond történik? Ha a kölykök elkapnak valamit? Ha bármi probléma felmerül? Akkor majd 10-12 óra múlva, ha a kérdező ki talál menni a kölykökhöz, fogja csak észre venni, hogy nincs rendben valami? Nem vagyok tenyésztő, ennél fogva nem is gyártok keverék kutyákat, de ha ellene is a kutyám, én nem merném akár egy fél napra is, viharba, petárdázáskor kint hagyni a pár hetes kölyköket az anyjukkal az udvaron. De persze ez csak én vagyok, értem, hogy a szaporítók másként látják a világot.
2012. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hol olvastátok hol a kiskutya is kint van?
2012. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hol olvastátok, hogy petárdázás volt?

Én csak azt olvastam, hogy valaki bedobott egyet!

2012. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Olyat még nem hallottam, hogy csak a 3 hetes kölykök vannak bent a lakásban, az anyjuk meg nem léphet be. De olyat sem, hogy petárdát dobnak az udvarra és a kutya a lakásból kiszökne.

Ahogy az is új lenne, hogy valaki csak egyetlen petárdát robbant fel.

2012. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem értelek titeket, miről is vitáztok igazából!

Van egy anyakutya, aki éppen akkor ment ki (az én olvasatomban, talán épp a dolgát végezni) a kicsik mellől az udvarra (akárhonnan), amikor valaki őrült bedobott egy petárdát.

A tulaj és családja kirohant az utcára, megnézni ki az az őrült, ugyanezt tette az anyakutya is, de ő félelmében.

A gazda iránti szeretete, és a kiskutyusok iránti anyai ösztön visszavezette, minden rendben.


Semmit nem tudunk arról, hogy a kutyák milyen fajtájúak (öleb,szobakutya vagy nagytestű), hol volt elhelyezve az anyakutya a kicsikkel, volt-e születésük után infralámpa nekik, most ebben a hőségben van-e nekik esetleg légkondi, meg egyéb különböző kényeztető akármik.


Semmit nem tudunk, amikkel kapcsolatban már elítéltétek a kérdezőt, csak rögtön elkezditek kiosztani a fejét, rögtön lehordjátok mindennek, szerintetek csak egy hozzá nem értő, lélektelen, szívtelen akárki lehet, aki csak a szidalmakat érdemli.


Ha ennyi részletkérdést nem tudtok, legalább, mielőtt fejét veszitek, legalább kérdezzetek rá! Oké????

2012. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Csak , hogy mindenki tisztában legyen, nem vagyok felelőtlen állattartó, tudom, hogy a kutyának nem jó a 40 fokban és nem az udvaron ellett a kutya... AZ ALSÓÉPÜLETBEN tartjuk őket, AHOL AZ ANYAKUTYÁNAK VAN BE-ÉS KIJÁRÁSI LEHETŐSÉGE, mellesleg ott nincs kánikula... És az én kutyámnak sincs esze ágában sem a házba bejönni, nem tudom milyen világban élünk , én sosem gondoltam volna, hogy valakinek az jön le abból, hogy a kutya kint van az udvaron, hogy kínzom őt... Én mindig is abban a hitben éltem , hogy a kutya házőrző és szüksége van nagy mozgástérre, napfényre levegőre... Úgyhogy kérek mindenkit, hogy amint az egyik kedves válaszoló is írta, ne kifogásokat keressetek és sértegessetek, hanem legyetek szívesek a kérdésre válaszolni.. Köszönöm szépen! Amúgy már minden rendeződött nagyon jól van az anya és a kutyus is.
2012. jún. 24. 19:29
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez a beszéd, ezt vártam.

Örülök, hogy minden rendbejött, és nem kell tovább aggódnod. Biztosan nagyon aranyosak a kutyusaid.

2012. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!