Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy segítsek a kutyusomon?...

Hogy segítsek a kutyusomon? (kuvasz)

Figyelt kérdés

Hogy bejött a nyár,nem sokat eszik és sokat fogyott nagyon! Semmi más baj nincs,játszik ugyan úgy, jó kedve van,bohóc mint mindig! Mit adjak neki,hogy hízzon. kérlek segítsetek,az állatorvos adott vitamint,de hiába!

Előre is köszönöm!


2012. jún. 22. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Féreghajtót is kap rendszeresen?
2012. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elsősorban egy alapos kivizsgálást adj neki egy jó orvostól.Biztos valami baja lehet
2012. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sajnos a melegtől van az én kutyám is minden nyáron csont és bőr, jó kedve van egész nap rohan még melegben is, iszik meg kergeti a bogarakat, szóval semmi baja csak étvágya nincs, Ez minden nyáron így van nálunk , ősztől tavaszig nagyon jól néz ki jól felhízik és ahogy jön a kánikula nem eszik:( Az állatorvos is azt mondta makk egészséges ilyen, nem tudunk vele mit csinálni!
2012. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Féreghajtót 3 havonta kap!

Voltam vele dokinál,nem talált baját :(

2012. jún. 22. 14:08
 5/13 A kérdező kommentje:
Nálam is ez van ,hogy nyáron ilyen! Azért nem csont és bőr!!!!! De én sajnálom,hogy ennyit fogyott! Ő is szaladgál egész nap,meg játszik is rengeteget,sokszor már Én nem bírom addig mint ő,vizet is rendszeresen cserélem neki.
2012. jún. 22. 14:09
 6/13 anonim ***** válasza:
mondom nem tudsz vele mint csinálni,én már mindent megpróbáltam. Annyi, hogy akkor teszem ki a kaját amikor lehűl a levegő este és akkor nyammog a tápon. De még a reszelt trapista sajtot sem eszi meg, és semmit napközben ameddig meleg van, még a jutalomfalat sem kell neki ilyen melegben. Bezzeg a játék labda kötél stb az kell neki azzal elvan egész nap csak kaját ne lásson :(
2012. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Véletlen nem az Én kutyám van nálad is ?? :)) Ugyan ez van az enyémmel is,már főztem is neki kaját,persze zsír nélkül,de csak épp hogy bele evett és kész,nem ette meg azt sem...
2012. jún. 22. 14:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Mikor adsz neki enni? Nálunk ilyenkor csak sötétedés után van sikere bármiféle kajának, a nagy melegben a kutyák sem éhesek. Told minél későbbre a vacsit, előtte pedig mozgasd meg kicsit, vidd el egy nagy sétára, az meghozza az étvágyát.
2012. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én Béres Minerát adok neki (kutyabérescsepp)
2012. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Reggel este adok neki enni! Minden este sétálunk is! Játszunk,van mozgás rendesen!
2012. jún. 22. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!