Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a tapasztalatotok? (többi...

Mi a tapasztalatotok? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Nem tudom miért pont ezt a címet adtam a kérdésemre de az a lényeg hogy itt ezt a kiegészítőt olvassátok el!

Van 1 chivim ebben az évben 11-edjére megyek Olaszországba de tavaly még nem volt meg a chivi.És mindig kocsival utazunk.Azt szeretném tudni mire legyek figyelmes az út közben?Egy műanyag szállítóboxban fogom kivinni.Kel valami a kutyának chip,vagy útlevél vagy valami más?Amikor utazunk ad ki a kutya valamiylen elviselhetetlen hangot vagy nem elviselhetetlen de ad ki hangot vagy csendben van?Ki vegyem néhányszor és ültessem az ölembe hogy ne legyen szomorú?Ha ezekre a kérdéseimreválaszoltatok akkor ha valami fontos tudni valót még tudnom kell légyszí írjátok meg!Előre is köszönöm a válaszaitokat!!!:)



2012. jún. 22. 16:07
 1/10 A kérdező kommentje:

Ó és ha nem baj lenne egy kérdésem!

AZ lennea kérdésem,hogy feltétlnül fontos hordozó táskát vennia chivimnek?Filmkben és élőben is a chiviket nem a saját lábukon viszik hanem 1 táskában miért?A válaszaitokat előre is köszönöm!!:)

2012. jún. 22. 16:11
 2/10 anonim ***** válasza:
A kutyusoknak is kell útlevél. Nekem van egy buldogom aki mindig nagyon élvezte az utakat. B)
2012. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem kell nekik hordozó is, és fontos, hogy tudasd vele, hogy te ott vagy vele.
2012. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

box-ot vegyél, neki is és nektek is biztonságosabb az út!

Meg kell állni pisiltetni, itatni, felesleges ölbe babusgatni, nagyon jól viselik az utazást csak a gazdák szokták túlparázni.

2012. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, elfelejtettem írni chip és útlevél kell + érvényes veszettség elleni oltás
2012. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Chip, útlevél, érvényes oltások és egyes helyekre vérvizsgálati eredmények is kellenek. És érdemes biztosítást kötni a kutyára. Tájékozódj, hogy Olaszországba vagy az utazás során útba eső országokba kérnek-e vér- és/vagy vizelet vizsgálatot. Ha igen, akkor mihamarabb el kell végezni ezeket a teszteket, mert akár hetekig is tarthatnak.

Egy box elég utazáshoz. Valóban, úton csak az eü gondok miatt kell feltétlenül a kutyát kivenni, de persze ha nem okoz nagy gondot, nem zavar semmiben, nyugodtan kiengedheted. Az, hogy mennyire fog hisztizni, csak és kizárólag nevelés kérdése. Hordozó táskát lehet, hogy érdemes venned, már csak azért is, mert úgy valószínűleg több helyre engednek be vele.

2012. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy a Te kutyád ad-e majd ki hangot az úton, azt itt senki sem tudja megmondani. Gondolom, a nagy út előtt már autóztattad a kiskutyát sokszor, így hozzászokott már. Műanyag boxot vegyél. Külföldön amúgy sem lehet szabadon a kutya az autóban. A filmek azok filmek és nem a valós élet. A csivavának is van négy lába, és tudja is használni őket.
2012. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem kérnek sem titert sem semmi vizsgálatot az olaszok!

Elég a chip a veszettségi és az útlevél!

Annyit megcsinálhatsz még, hogy az útlevélen hátul lepecsételteted, hogy az állat egészséges útjára szállítható!

2012. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon de nagyon szépen köszönöm!Természetesen még várom a komenteket másoktól!Főleg az utólsónak de a töbinek is!!!!:)
2012. jún. 23. 15:14
 10/10 anonim ***** válasza:

egy hám + egy ilyen.... [link]



szerintem jobb mint egy kosár... és biztonségban lesz.... és az anyós ülésen is elvan.. ha kell valami írj privibe!

2012. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!