Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a 14 kg-s táp mennyi ideig...

Ez a 14 kg-s táp mennyi ideig elég egy golden retrievernek?

Figyelt kérdés

[link]


8 hetes kortól ezt kapná.


2012. jún. 23. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


jobb oldalt van az etetési útmutató



a napi adagot oszd el a 14 kg-val



pl: 1 kg =1000g egy kistestű kutyának 80 g kell naponta


1000:80=12,5 szóval 12 napig elég lesz a táp egy kistestű kutyának,nekem kicsi kutyám van ezt példának írtam,keresd meg a te kutyád körülbelüli súlyát és hogy mennyi táp kell naponta majd 14 000 g-al oszd el és kb addig elég lesz neki

2012. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. jún. 23. 12:55
 3/9 anonim ***** válasza:
A goldinak kb. 1 hónapra elég.
2012. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az en goldenemnek kb szinten egy honapra eleg. Egyebkent remek tapot valasztottal!
2012. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Még nincs nálunk a kutya, de az állatorvos ezt tanácsolta. Akitől hozzuk, az is pro plannal eteti a kutyákat, csak egy másik fajtával. Azt hiszem ez az:


[link]

2012. jún. 23. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:

A te tenyesztod egy nagyon jominosegu csirkes tappal etet. A pro plan-bol van baranyos illetve lazacos tap. ezek ugynevezett antiallergen tapok,tehat mondjuk ha a kutyusod allergias a baromfi feherjekre, a baranyos lazacos tappal nyugodtan etetheted a kutyusod. Szerintem nagyon jo tapot valasztottal,szepen fog fejlodni tole a kutyosod.


Megkerdezhetem melyik kennelbol van a goldid?

2012. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tenyésztőtől veszem. De ne ijedjetek meg, nem valami szaporító telepről lesz a kutya! Egy ismerősömnek van 2 goldenje, törzskönyvesek, a kutyák szülei egy ausztriai tenyészetekből vannak. Persze nem egy tenyésztőtől van a 2 kutyája. Minden egészségügyi szűrése megvan a kutyáknak(papírokkal tudja igazolni), törzskönyvesek, a kutyák szülei kiállítási kutyák. Az ismerősöm csak hobbikutyaként tartja őket, de gondolta megpróbálja a tenyésztést. Viszont rájött, hogy ez nem neki való, mivel minden egyes kutyát megsiratott, amiket megvettek. :) A kiskutyákat oltva, féregtelenítve, chipezve adja, és tápot is ad. Ez benne van az árban.


Ilyen tápot adott, de szerinte át kellene állnom a pro planra.

[link]

2012. jún. 23. 14:35
 8/9 A kérdező kommentje:

"egy ausztriai tenyészetekből"


egy nélkül :)

2012. jún. 23. 14:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja ertem akkor jo helyrol lesznek a kutyusok. A pro plant en is csak ajanlani tudom.
2012. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!