Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a magyar gyártás...

Mit gondoltok a magyar gyártású Szepi márkájú eledelekről?

Figyelt kérdés

Az állateledelesünk ezt árulja. Sajnos a Joserát már nem engedhetjük meg magunknak. A kutyáim szeretik (2 keverék). És az állateledelesnél sem kerül ennyibe, mint a neten, ott 2500Ft/15kg.


SZEPI IDEÁL :


A Szepi Ideál az átlagos aktivitású házõrzõ és hobbikutyák rendszeres táplálására kifejlesztett extrudált száraz kutyaeledel.

Alacsony fehérje tartalma révén a fehérje-érzékeny és az idõsebb kutyák számára is megfelelõ táplálékforrás lehet.

Összetétele:

Iparilag feldolgozott növényi és állati eredetû takarmányok takarmány-kiegészítõ anyagok, takarmány-adalékanyagok, komplett vitamin-és mikroelempremix.

Beltartalma:

Szárazanyag 89,80 %

Nyersfehérje 19,00 %

Nyerszsír 10,00 %

Nyersrost 1,70 %

Ca 0,80 %

P 0,60 %

Na 0,22 %

A vitamin 914 NE

D3 vitamin 91 NE

E vitamin 5,7 mg/kg


2012. jún. 23. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valami bizalom gerjesztő. Én nem etetnék vele
2012. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én sem adnám. :(

Joserából melyiket vettétek eddig? Mert ha a festivallal, akkor van olcsóbb az economy. Nem tudom, hogy ez is sok e még


[link]

2012. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Economyt vettünk, de most ennek is felment az ára, a munkahelyem megszűnt, sajnos így igen nehéz nekik a jobbat kispórolni. Mindenképp ezt fogják kapni, ebben az árkategóriában van ennél jobb?
2012. jún. 23. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a Joserát már nem tudod megfizetni, akkor vegyél nekik Brit-et. Közepes testű, felnőtt kutyáknak való kevesebb, mint 6 ezer forintba kerül az allati.com-on.


Ha még ezt is sokallod, akkor próbáld ki a Canun-t. Nem egy csúcs táp, de elfogadhatóbb, mint a Szepi.

2012. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!