Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor most nekem Beagle...

Akkor most nekem Beagle Harrierem van?

Figyelt kérdés

Kaptam tavaly 1 kiskutyát ami Beagle fajtájú volt. Mostanra megnőtt, de magasabb és több kiló is. Hát a marmagassága olyan 47-48 centi nem tudom pontosan mert nem tudom olyan pontosan megmérni és pont 20 kiló. Mindig is furcsálottam hogy magasabb de gondoltam ö ilyen. Asztán most egyik ismerös járt nálunk aki nagyon ért a kutyákhoz ö tenyésztett több fajtát rég óta foglalkozik a kutyákkal. Ö mondta, hogy nem sima Beaglem van hanem ez Beagle Harrier és hogy nagyon drága kutya.

Tényleg igy van?


2012. jún. 23. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy az lenne, mert szerintem egyetlen egy darab beagle harrier nincs az országba és máshol is nagyon ritka
2012. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak egy túl nagy beagle-öd van.
2012. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Örülök neki hogy ilyen ritka fajtám van!!! Biztos hogy ö az. Néztem képeket rola!
2012. jún. 23. 17:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Valószínűtlen, hogy valaki csak úgy hozzád vágott egy olyan faja kutyát, amit nem is tenyésztenek az országban... Vagy nagy termetű beagle a kutya, vagy beagle és valami nagyobb keveréke. Ne áltasd magad :) Ettől még nem lesz a kutya kevésbé szép vagy jó.
2012. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, főleg, ha nem is törzskönyves. Ahogy írták, ilyen fajta kutyát nem is tenyésztenek Magyarországon. Egy jól sikerült beagle keveréked van, ami maximum véletlenül hasonlít a beagle harrierre.
2012. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
tegyél fel róla egy képet légyszi :)
2012. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem hinném. az eddigi kommentelőkkel értek egyet. de mutathatnál képet.
2012. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy frászt, egy beagle keveréked van. Beagle harrier sem Magyarországon, sem a környező országokban nincs, szóval annak az esélye, hogy a tiednek bármi köze is lenne a fajtához egyenlő a nullával.
2012. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Elvittem állatorvoshoz és ö is megerősitett benne. Köszi a válaszokat.

Sziasztok.

2012. jún. 24. 12:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor is taplók vagytok, ha kitörölték az előző hsz-t, is! Tök normálisan kérdezett valamit és ti körberöhögtétek, holott még csak nem is láttátok a kutyát, azt se tudjátok, honnan van! Tegyük fel, hogy nem beagle harrier, akkor is miért ilyen stílusban kell felvilágosítani? Bezzeg az ilyen hsz-eket nem törlik ki, amikor fikázzák a "nagytudású" kutyaszakértők a normális kérdezőt! Komolyan mondom kb az ovodában tudják ennyire együttesen fikázni a másikat!
2012. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!