Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » CSIVAVA tulajdonosok, mennyire...

CSIVAVA tulajdonosok, mennyire játékos, pörgős egy csivava?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új kutyust a jelenlegi csivi keverékem mellé. A mostani kutyusom csivi-terrier keverék, és nagyon aktív, játékos, pörgős kutyus. Arra gondoltam, hogy egy csivavát vennék mellé, de mindenképp egy szintén pörgős, nagyon játékos kutyust szeretnék. Még sosem volt csivavám, ezért érdeklődnék, hogy milyen a csivik természete? Tudom, minden kutya más, de úgy általában? Tapasztalatok, vélemények érdekelnek. Köszönöm!

2012. jún. 23. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon, nagyon, nagyon, de lehet, hogy egy kicsit még annál is jobban :) Viszont tündéri, kisangyal jószág.


Mielőtt kritikák érnének, nem cicababa vagyok, hanem 40-es, heteroszexuális férfi. És imádom a csivavákat :)

2012. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak pörgősebb meg nyugisabb csivavák, ha te pörgőset szeretnél, pörgőset választasz, ilyen egyszerű :)
2012. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
huhú az enyém nagyon az! :D néha már annyira be van pörögve sprintelget egyik szobából a másikba. nagyon aktív kutyus :)
2012. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaaj nagyon köszönöm a válaszokat! már azt hittem senki sem válaszol :D tudom, hogy pörgősebbet kell választani, de kiskorukban nem mindig lehet tudni, hogy milyen lesz nagykorában. Volt olyan kutyánk, ami 1 éves koráig folyamatosan játszott, aztán hirtelen lenyugodott, és valamiért sosem volt kedve játszani. Emiatt a tapasztalat miatt kérdeztem. Akkor ezek szerint játszani is szeretnek, nem csak kutyával, hanem emberrel is? ugye?
2012. jún. 25. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezeket nem lehet kivédeni, vannak ilyenek, de azért a kölyökkori viselkedése sokmindent elárul, a legtöbb kölyök nem változik ilyen drasztikusan :)
2012. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!