Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy tüzel-e még a kutyám?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
megnézed mikor volt az elsőnao, attól számított 21. napon már biztosnem tüzel.(általában már a 18.körül se érzik a kanok)
2012. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*első nap
2012. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem jegyeztem meg az első napot. :S De már 2 hete biztosan tüzel. Akkor várok még 1 hetet, úgy lesz a biztos. Köszi!
2012. jún. 24. 08:26
 4/10 anonim ***** válasza:
pedig első napot útlevélbe/oltási könyvbe is be illik írni. Ha ennyire nem kezeled a tüzelést, akkor inkább ivartalaníttasd
2012. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Micsoda? Ilyenről még nem hallottam. Vidéken biztos nem szokás...
2012. jún. 24. 08:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj én városi vagyok, mégse hallottam , hogy bárki felírná a tüzelés első napját. Van bugyija, abba mindig cserélni kell a betétet, és látom, hogy még tüzel- e vagy sem.

Ha kerti kutyád van, akkor még abból tudsz következtetni, hogy ha sokszor tisztítja magát, akkor még tüzel.

Amúgy is tisztítják magukat, de mikor tüzelnek, akkor sokkal gyakrabban.

Az én kutyám képes lenne egész nap nyalakodni olyankor, pedig bugyis.

Amúgy ezt ki mondta, hogy fel kéne írni az első napot? Mert van pár kutyás ismim, de senki nem jegyzi fel, nem is hallottunk még ilyet.

2012. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha rettentő meleg van a házban,akkor tüzel
2012. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A 6-osnak is köszönöm. Igazából a vérzéssel nincs gond, azt tudom/látom, ha vége van. De ugye ez után eléggé temékenyek még egy ideig és nagyon elegem van már a kóbor kutyákból.
2012. jún. 24. 19:53
 9/10 anonim ***** válasza:
fel szokás írni, ha valakinek ivaros a kutyája, hiszen ha nem tudod, akkor pl. tüzelésnek hihetsz egy méhgyulladást....
2012. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én ezt tényleg nem tudtam. Majd ezentúl jegyzem, így nekem is egyszerűbb lesz a dolgom.
2012. jún. 24. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!