Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem most, hanem pár év múlva...

Nem most, hanem pár év múlva szeretnék egy kiskutyát, d enm tudom milyen fajtát. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nekem most van egy német juhászom, de azt 1.-ben kaptam,így nem tudtam megnevelni...pár év múlva szeretnék újra egy kiskutyát, de nem tudom milyen fajtát....Szeretem a nagytestő kutyákat, pl.: berni pásztort, golden retrivert, kuvaszt ( bár arról azt hallottam buta... ), huky, malamut, német vizsla... Melyik okos, barátságos, könnyen tanítható?? És tudnátok hozzákönyvet ajánlani, h az elejétől jól tudjam nevelni??? Ja és mennyivel más ha mondjuk két kutyát szeretnék??

2012. jún. 24. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

inkább foglalkozz az első kutyáddal..

ez nem úgy megy,hogy azt nem sikerült megnevelni akkor keresek másikat, az elsőt meg" láncra verem"

2012. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
pont , h vele is foglalkozom, csak már nem lehet úgy tanítani....de attól még nagyon szeretem<33
2012. jún. 24. 14:03
 3/19 anonim ***** válasza:
Mennyi idős most a kutya? Megértem, hogy akkor nem tudtad megnevelni, de miért nem állsz neki és hozod helyre, amit akkor elrontottál.Ha ezt elmondod egy tenyésztőnek - márpedig rá fognak kérdezni - jó esélyed van, hogy nem fogsz tőle kutyát kapni. Hiszen a mostani is neveletlen saját bevallásod szerint, mellé hozol egy kölyköt az is az lesz, mert eltanulja tőle hogyan kell viselkednie.
2012. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hét éves..... kutyasuliba akarom vinni...megnevelni...uztána hozni mégegyet...de miért nem lehet a kérdésre válaszolni...megkérnélek rá
2012. jún. 24. 18:04
 5/19 IgaziLulu121 válasza:
Mért nem azok közül választasz amit felsoroltál? Nekem labradorom és magyar vizslám van :)
2012. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
azok közül gondoltam..csak nem tudom melyik..talán berni pásztor...de azt nem tudom, h hogy kell nevelni akkor a kölyköket ha ketten vannak, főleg ha két más faj...
2012. jún. 25. 16:25
 7/19 anonim ***** válasza:

Ugyan abba a fajba tartozik minden kutya!

Milyen két kutyát szeretnél? Úgy értem két kölyköt, vagy a mostanival együtt kettő? Csak mert először mindenképp csak eggyel próbálkozz! A kuvaszt, huskyt, malamutot semmiképp nem ajánlom első "igazi" kutyának. A német vizsla nem tudom milyen, de szerintem inkább egy bernivel vagy goldival próbálkozz, ezek könnyen kezelhetőek, első kutyának valók.

De először szerintem a mostani kutyusodat neveld meg!

2012. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
Malinoist válassz!:)
2012. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A Berni pasztor nagyon beteges kutyus :(

A Golden az baratsagos es az egyik legokosabb kutya,nagyon konnyen kezelheto,tanithato.En ilyen kutyat szerettem volna,de a szuleim nem engedtek,mivel azt mondjak hogy tul baratsagos...


De most fogj neki es neveld meg ezt a kutyadat!Az en keverek kutyam 10 eves es most tanult meg egy uj parancsot!

A nemet juhasz okos kutya es ne felejtsd el:Sosem tul keso tanitani egy kutyat!! ;)

2012. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz teljesen a tenyészetekhez akkor hozd menhelyről, ott még fajtiszta kutyákat iis találhatsz! Amúgy szerintem egy nem fajtiszta ("korcs") kutya is ugyanolyan jó mint egy fajtiszta!
2012. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!